Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért naivitás bízni abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért naivitás bízni abban, hogy a párunk soha nem fog minket megcsalni?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Normális emberek soha nem árulják el azt az embert akit Szeretnek. Vagy nem? Nemcsak a szerelmem, a párom, a társam, a szeretőm, a legjobb barátom, hanem a SZÖVETSÉGESEM is a férjem. Bízom magamban, és benne is. Jobban ismerem Őt, mint saját maga. Nincs mitől félnem. Ez gáz lenne?? Vagy csak a mi korcs, lelki nyomorék világan megkeseredett emberek tartják ezt naívságnak?
2010. szept. 2. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ezt jól letárgyaltad magadban? Remek. Merthogy senki se állította az ellenkezőjét.
2010. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kérdésedre a válasz: igen.
2010. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Bármennyire is fáj, a mai világban már nincs olyan emeber aki nem csalja meg idővel a párját. Túl sok alkalmunk van már az akaratunkon kívűli véletlen szerű ismerkedésre...amiből idővel mindig szex lesz!

Sajnos ez van, ezt tette velünk az internet!

2010. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
majd megtudod ha megcsalnak, ne feledd, egyszer mindennek vége, és mindenkitől van jobb...
2010. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Az általánosságoknak az a jellemzőjük, hogy általánosságok! Ha általánosságban teszel fel egy kérdést, ne csodálkozz, ha általános válaszokat kapsz.
2010. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint azok állítják azt, hogy nincs olyan ember, aki ne csalná meg a párját, aki maga is megcsalja. De akit szeretünk, azt nem (mai világban sajnos inkább az a jellemző, hogy nem kéne) csaljuk meg. Legalábbis az én felfogásom szerint, de biztos bennem van a hiba, amiért én hűséges vagyok és soha nem lennék képes ilyet tenni azzal, aki a világot jelenti számomra.
2010. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
van aki megcsalós típus van aki nem, de a megcsalós történetek gyorsabban járnak körbe,mint a tökéletes pár sztorik ennyi az egész:D
2010. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont ;)
2010. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgy is megunja az ember a másikat előbb-utóbb. Ha nem te őt, akkor ő téged. Ha nem most, akkor 40 éves korodra/korára. És ez nem baj. Ez van.

"Azt hiszem megtaláltam a nagy Ő-t. Nem találtam meg a nagy Ő-t, de keresem. Azt hiszem ő volt a nagy Ő, de mégsem."

Mindig az aktuális gondolatai irányítanak mindenkit, ezért szakít valaki azzal, akit már nem szeret, vagy ezért k*r félre akárki.

Életünk végéig tartó szerelem az esetek 1%-ában van, és nem kell azt hinni, hogy csak mert a nagyszüleink most is együtt vannak ez mindenkivel megtörténik. Persze megtörténik, csak az már nem szerelem, hanem együttélés.

És amíg az ember szexuálisan nem ér az élete végére, addig vágyik a szerelemre is és ha a kapcsolata ezt már nem adja, de még mindig van 40 éves, akkor simán dug mással.

2010. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos vannak kivételek, de a nagy része sajnos IGENIS magcsalja a párját/feleségét. Ebbe bele kell törődni, nem szabad rajta rágódni, ha kedve van úgy is megteszi. A lényeg, hogyha gyerekeitek vannak, akkor ne okozzon fájdalmat a családnak, csinálja jól a dolgot. Én így gondolom, de lehet, hogy valaki ezt nem fogadja el.
2010. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!