Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek önző, ti hogyan csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok az első (és utolsó) pici babánkkal, régóta vágytunk rá, engem szétvet a boldogság.


A páromnak ma reggel elhunyt egy közeli szerette, még beszélni sem tudtam vele, nem veszi fel a telefont, nem hív vissza, nem válaszol az üzenetemre.


Ő nagyon rosszul, magába fordulósan éli meg a negatív dolgokat, ráül a depresszió és meghal neki a világ (ezt mutatja az is, hogy nem kommunikál, miközben én is épp pl meghalhatnék valahol terhesen úgy, hogy nem is tudna róla, mert ugye az ő bánata most mindennél fontosabb - felveheti munkaidőben a telefont bármikor, ilyenkor itthon is az neki a módi, hogy nem szól hozzám).

Nagyon szeretnék neki a támasza lenni, meghallgatni, együtt sírni, fogni a kezét és segíteni minden teendőben ahogyan az normális, de közben itt vagyok én és a bébi aki engem egyszerűen hatalmas boldogsággal tölt el, viszont ismerem a párom, ő engem most kb ki fog zárni az életéből, nem fogjuk érdekelni pozitív szempontból, max kötelességből pl. elvisz dokihoz és kifizeti, de magasról tesz az ultrahang képre, inkább csak teher leszünk, főleg ha mosoly lesz az arcomon.


Nem szeretnék önző lenni, de teher sem, nagyon patt helyzetnek érzem azt ami most jelenleg készülődik, nem szeretném a mostani állapotomba beengedni a depressziót, örömmel szeretnék megélni minden pillanatot miközben mély együttérzést tanúsítok.


2021. okt. 15. 15:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%

Biztos vagyok benne, hogy nagyon eltúlzod, felnagyítod a párod gyászát, csak azért, hogy neked adjunk igazat.

20-as nagyon megragadtad a lényeged és kérdező nem bántásból de tényleg ez a helyzet.

2021. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21%
Ez van, egyszeruen noket nem szabad teherbeejteni. Mar elotte is sok veletek a problema, de utana meg vegkepp. O most gyaszol, o igy gyaszol. Eddig is tudtad, hogy ilyen, ha zavar ez a tulajdonsaga, akkor minek szulsz neki gyereket?
2021. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
14%
1-2 éves ilyen mélységű gyász patológiás, nem normális! A csenddel verés és a másik teljes ignorálása szintén beteges dolog akkor is, ha neki éppen most nagyon fáj. Nem fog tetszeni, amit írok, de szerintem rossz lóra tettél ezzel a pasival. Úgy fog minden nehézség esetén cserben hagyni, ahogy csak kell. Ha valóban depressziós, akkor keresse fel a pszichiatert, mert lehet segíteni az állapotán.
2021. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%
Már megint egy olyan nő, aki azt hiszi hogy azért mert terhes, ő a világ közepe. Undorító ez a hozzáállás, írom ezt nőként. Örülj te a babádnak, nézegesd az UH képeket, de szerencsétlen párodat most hagyd békén vele. Fogd fel hogy most nem a te vemhességed a legfontosabb neki.
2021. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
18%
24, én ezzel a stílussal nem nevezném magamat nőnek…!
2021. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom ket ilyen eletkeptelen ember minek szaporodik? Elore sajnalom a gyereketeket.
2021. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!