Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet együtt lenni úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet együtt lenni úgy egy férfival ha nem jó vele a szex és legtöbbször csak őt kell kielégíteni én nem kapok semmit?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik már egy jó szex. A párom nem jó az ágyban nagyon ritka ha sikerül kielégítenie azt is csak kézzel. Felizgulok és várom a csodát ami nem akar jönni mert nem jó a szex. Nekem ez kevés. De ő elvárja hogy minden nap elégítsem ki. Nem tetszik neki ha nemet mondok. Már nem szeretem.

El kellene hagynom de nem tudom megtenni mert ő állítása szerint nagyon szeret. Sajnálom. De sajnálatból meg nem jó együtt lenni mással. Megcsalni nem akarom mert félek tőle mit tenne ha kiderülne.

Nem tudom mit tegyek.


2021. okt. 15. 08:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Ugye beszéltél vsle erről.Mert azt nem írtad.

Hogy meddig lehet együttélni?

Drága csillagom!Addig míg a kapcsolat összes pozitív és negatív oldalát merlegre nem tetted,míg nincs egy jövőképed,tervek a továbbiakra,a körülmények merleglésével,a helyrehozhatósag valószínűségének mérleglésével el nem döntötted,hogy mit,vagy kit szeretnél.

2021. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne akkor sok mndent megtenne a másiknak.
2021. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot tehetsz.

1, vagy elhagyod, és végre a te vágyaid lesznek neked a legfontosabbak, és h esélyt adsz magadnak egy normális kapcsolatra.


2.Sajnálatból vele maradsz és hozzászoksz h le kell szopnod mindennap, és te cserébe semmit sem kapsz.


Én amúgy simán leoltanám h mit képzel magárol? Nincs olyan h valamit meg kell csinálni.. Ha azt akarja h mindig odaadoan( és ne muszájból) szopjam le, akkor ő is nyújtson vmi kielégítő teljesítményt az ágyban.

Am ha nem szereted akk nem tudom h mit erőlködsz.

23l

2021. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt az egyoldalúságot 1 szex erejéig bírnám, utána lapát.

Ne alázd magad ilyen tetűért, ezt csak erősíteni tudom-csak a többiek szebben írták le-.

2021. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az én exemről beszélnél. Ő is ilyen volt. Így szeretlek úgy szeretlek, de az ágyban nekem semmi. Ő elvárta az orált is minden nap, fordított esetben semmi. Ha nem szóltam eszébe se jutott hogy én is vagyok. Én szakítottam, és egyáltalán nem bántam meg. Nem fogom a saját életemet elrontani, hogy másnak jó legyen.
2021. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mit tegyél??? És mi mondjuk meg, hogy hagyd ott??? Úgyse fogod, mert sajnálod ezt a szánalmas hülyét. Akkor?????
2021. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Már RÉG nem kéne vele lenned.


Én ezért szakítottam exemmel többek között, mert egy szenvedés volt a szex. Nem állt fel neki, vagy 45-50 percig resztl, mire elment. Nem elégített ki, stb.

2021. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Meddig lehet így élni? Örökké! Ebbe nem fogsz belehalni, ne aggódj.

Igazából addig lesz ez így, amíg te ezt akarod.

2021. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!