Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt maradnátok egy pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy pasival akit szerettek ő is szeret de kicsi a farka és farokkal nem tud soha kielégíteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mekkora lehet a farka talán 13-14 centi. Ez csak tipp részemről.

Kézzel kielégít de farokkal soha nem fog tudni mert kicsi a mérete a puncimba és sajnos nem érzem ha bennem van.

Mit tennének?


2021. okt. 2. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
13-14 cm nem érzel? Hát ne haragudj de akkor veled van a gond. Voltam ekkora mérettel semmi probléma nem volt, élveztem.
2021. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is teljesen normális méret. Nekem 16-18 cm már fájdalmat okoz.

Egyébként nagyon ritkán van hüvelyi orgazmusom, szóval nálam nem jelentene gondot a mérete.

2021. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a vastagsággal van gond, vagyis annak hiányával. Én is csak átlagos méretű pasikkal voltam 12-15 centi között, de amelyiket nem éreztem, annak nagyon vékony volt a farka. A többivel nem volt gond, de a legjobb a legvastagabbal volt, ő volt kompatibilis velem. Hüvelyi orgazmusom meg amúgy sincs, ez nálam nem szempont..
2021. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
A kupcs a Kegel-gyakorlatolban van.
2021. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Nagy a puncid .
2021. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az jó ha nagy... Az én csakomnakanno szopatás közben az öklöm föhlment
2021. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Voltal mar massal, akinek nagyobb volt? Szamitott?
2021. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Igen volt már olyan pasi akinek nagyobb volt és őt éreztem rendesen.
2021. okt. 2. 15:13
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ha nem tud kielégíteni, akkor nem maradnék vele. Nem fogom feláldozni a szexuális kielégülésem azért, mert kisebb/vékony jutott neki, vagy épp nem tudja használni. Teljesen mindegy, hogy mekkora (lehet kisebb mint gondolod, csak rosszul tippelsz) lényeg, hogy neked nem elég. Vagy megszokod, hogy ez van, vagy keresel olyat, akivel jó a szex.
2021. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

Vajon az enyémet éreznéd?

14,5-15/4.4

2021. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!