Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet együtt lenni úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet együtt lenni úgy egy férfival ha nem jó vele a szex és legtöbbször csak őt kell kielégíteni én nem kapok semmit?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik már egy jó szex. A párom nem jó az ágyban nagyon ritka ha sikerül kielégítenie azt is csak kézzel. Felizgulok és várom a csodát ami nem akar jönni mert nem jó a szex. Nekem ez kevés. De ő elvárja hogy minden nap elégítsem ki. Nem tetszik neki ha nemet mondok. Már nem szeretem.

El kellene hagynom de nem tudom megtenni mert ő állítása szerint nagyon szeret. Sajnálom. De sajnálatból meg nem jó együtt lenni mással. Megcsalni nem akarom mert félek tőle mit tenne ha kiderülne.

Nem tudom mit tegyek.


2021. okt. 15. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem kéne vele lenned
2021. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lépsz tovább?
2021. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Rég szakítani kellett volna🤷🏻‍♀️

N

2021. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Ameddig képes vagy saját magadat megalázni.
2021. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Mi az hogy elvárja? Nem tetszik neki? Félsz tőle? Miafsz?:D te látod miket írsz?

Mégis hogy szeretne téged? Nem csak hülye vagy, megalkuvó, de naiv is. Persze a csávó helyében én is ezt mondanám, ha minden nap leszopna valaki vagy megdughatom:D sokka jobb mint kiverni vagy prostizni. Házhoz jön és rendszeresen meg van oldva, ingyenes is. Simán megéri 1-2 szép szót mondani érte.

De mivel te magad is ennyire tartod magad (ha nem így lenne nem lennél vele), ezért nincs ezzel gond. Majd lelépsz, ha egy ingyen dolgozó prostituáltnál többre fogod tartani magad.

#3

2021. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A sajnálattól nem fogsz kielégülni. Lapátra vele és keress magadnak egy normális partnert.
2021. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudjuk, majd írd meg.
2021. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Én 2-3 szex után el tudom dönteni, hogy érdemes-e folytatni. De olyan is lehet, hogy teljes tragédia az első, akkor már ott elengedem. Hogy te meddig szenvedsz, azt te tudod. Megsúgom, egyáltalán nem szeret, csak kényelmes neki, hogy tud használni.
2021. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Sok nő van így, de nem mer lépni, pedig sok olyan férfi van aki esetleg ki tudná elégíteni, de nem adnak esélyt nekik. Én is ilyen vagyok. Volt egy csaj akit 9. évig fűztem mire beadta a derekát, és utána ő jött azzal, hogy miért nem jöttünk össze hamarább!? Erről csak ennyit!
2021. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. És ne legyen szempont, hogy ez neki jó-e (őt se nagyon érdekli, hogy neked mi a jó). Főleg ha már nem is szereted.
2021. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!