Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés
Előfordult már,hogy nem volt idő szexre,de előtte jól felizgatott a barátom,csak sietnünk kellett mondjuk valahová.És utána egész nap nyűgös vagyok,meg flegma...Tegnap is mennünk kellett,nem tudtunk már szexelni,és egész nap háborogtam.
2010. szept. 2. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Annak kellene örülnöd, hogy egyáltalán vele lehetsz. A leírtakból komolyan, úgy érzem, hogy a párodat a szexuális igényeid kielégítésére szolgáló tárgyként kezeled.


Remélem csak rosszul gondolom és nem így van!!!

2010. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát félreértettél egy kicsit.

nem vagyok önző,csak ha felizgat,akkor nagyon nehéz kibírni hogy mégsem történik semmi.annyira jó vele,és olyan szinten fel tud izgatni,hogy legszívesebben leteperném.

de egyébként nem vagyok szexmániás,és ő életem szerelme:)

2010. szept. 2. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem csak azért vagy nyügös, mert nem bírod elviselni, hogy nem az van, amit te akarsz.
2010. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk ezzel így :) - én is nyügibb vagyok, ha este mondjuk nincs szex ( persze nem minden alkalommal kötelező szexelni, de ha mondjuk én kívánom őt, és valami oknál fogva nem szexelünk, akkor bizony másnap nem ébredek olyan mosolygósan) - és ezt ő veszi észre rajtam, tehát nem szándékosan csinálom, csak úgy jön, és igaza van, ha odafigyelek én is látom, hogy undokabb-türelmetlenebb vagyok :) - ez legyen a legnagyobb gondunk, szerintem egy pasinak ez még kihívás is, hogy legközelebb jól "helyre rakjon" :)
2010. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ti ha siettek valahová, akkor előtte mindig felizgatjátok egymást?

Vicces.

Majd kipróbálom.

2010. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy utolsó...tegnap például náluk voltunk,és elszórakoztunk...én ki is elégítettem szájjal...de aztán mennünk kellett,mert kiderült h dolog van...
2010. szept. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!