Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik is tudnak gondolkodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik is tudnak gondolkodni a történteken?

Figyelt kérdés
Röviden:Ha egy pasinak fontos volt egy lány és szakítanak vagy elhagyja a lányt,utána el tud gondolkodni a történteken?Megbánja esetleg?Vagy vannak azért nekik is szar napjaik amikor hiányzik neki?Visszagondolnak a szép estékre?Vagy mi játszódik le bennük?Komoly férfiről van szó aki nem csajozós!
2010. szept. 2. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Visszakérdeznék: van agyad? mert nem úgy tűnik-.-

Tudod az ember úgy van kitalálva, hogy elgondolkodjon élete történésein!

2010. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Természetesen elgondolkodnak akkor, ha az adott lány fontos volt nekik, illetve a szakításkor is megmaradt a az önmaga és a másik iránti tisztelet.


De ma ez ritkább, inkább gyorsan felszednek valakit, hogy ne keljen a problémákkal foglalkozni. Végülis nevelés kérdése.

2010. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előző: de ez az elgondolkodás nem azt jelenti, hogy minden kapcsoalt után fél-egy évig agyalni kell, meg sajnálkozni.
2010. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem mi férfiak kegyetlenek és szívtelenek vagyunk, nem gondolkodunk soha semmin....


Képzeld el nekünk is szívünk és ha mások előtt leplezzük is azt hogy mennyire sz@r és fájdalmas és kegyetlen érzés valójában mi is soxor kínlódunk belül...

2010. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez azért elég vicces...

Ha fontos volt neki a lány, komoly kapcsolatban voltak, akkor azt hiszed, hogy csak a kapcsolat végéig tudtak gondolkodni?

Ők gombnyomásra működnek, nem úgy mint a lányok:D

2010. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kedves 10:20 as mostmár csak azt a részét nem értem a dolognak, hogy miért kell azt lelpezni? Szerintem sokat segítene a kapcsolatokon ha ennyire nem tikolnátok.... bocsánat, ha nem ide kellett volna írnom...csak gondoltam most itt választ kaphatok :)
2010. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fülünyúl ***** válasza:

:)

Aranyos a kérdés, de igen. A férfiak ugyanúgy érző lények, sőt, szerintem sokkal odaadóbban tudunk szerelmesek lenni mint egy nő. A nőket sokszor körülmények és érdekek motiválják - ezt kár is vitatni.

És igen, nagyon össze tudják törni a szívünket. Személy szerint idestova 1,5 éve gyötrődöm miután egy nagyon hosszú és gyönyörű kapcsolatnak vége lett. Teljesen egybe voltunk csiszolódva, házasságot, babát terveztünk már. Aztán bejött a képbe a tipikus női jellem, amikor fene jó dolgában nem tudja mit csináljon és már semmi nem elég neki, mindenben még többet akar. Így elment olyan férfihez akinél presztízst és nagyobb anyagi javakat remélt. Természetesen két szék közül a pad alá esett, de már csak dacból sem jött vissza azóta sem, pedig még én pedáloztam nála mint egy idióta barom. Nekem ugyanis ő volt a nagy Ő, ami valószínűleg többet nem jön el az életben. És mivel az egész életemet vele terveztem el, így most hogy elment egy kicsit meghaltam, elment az életem is vele. És mind a mai napig nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá.

2010. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 10:26-os


Általában mi nem szeretjük ha a nők vagy mások azt látják ha szenvedünk , mert elkezdene minket sajnálni mindenki ami senkinek sem hiányzik, vagy rögtön azt vágnák le belőle, hogy milyen kis gyengék vagyunk belűről és ezzel sebezhetővé válnánk.

2010. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

10:31 hát ti tudjátok :)nem akarok senkit kioktatni csak kiváncsi voltam rá, egyrészt biztos vagyok benne, saját tapasztalatból is, az olyan pasik akik képesek beszélni az érzéseikről sokkal jobb kapcsolatot tudnak kialakitani a másik nemmel. énszerintem meg az érzések leplezése titkolása bizony jó nagy hazugság...!!!! akkor ne várja el egy pasi se a nőtől az őszinteséget és önzetlenséget.Az én pasim ki szokta mutatni az érzésiet, ha nyügös akkor békén hagyom ami higgad, ez igy tök jó kapcsolat mert tudunk kommunikálni egymással és mégsem tartom gyengének, sőt!

"a gyengeségünket bevallani jelenti néha a legnagyobb erőt"

2010. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat,nagyon érdekes dolgokat hallottam.Én nem várom el a pasitól hogy sajnáltassa magát,de szerintem is ugy jó ha tisztába van mindenki az érzéseivel!De nem töröm magam rajta ha úgy akarja akkor felkeres és megtudjuk beszélni normálisan!ebben reménykedem!És biztos nem ás nőknél próbálkozik mert ismerem és vannak forrásaim!
2010. szept. 2. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!