Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác 24 éves 4-5 éve él egy 18 éves csajjal párkapcsolatba. A lány nem egyszer megcsalta.

Egy éve jóba vagyunk, nagyon sokat beszélgetünk, nem volt köztünk semmi konkrét, de nem csak barátság ez már... Nagyon sok dolgot megbeszélünk. szinte mindent. Beleszerettem eléggé... Azt mondta, ha nem lenne a lány akkor lehetne köztünk több is. minden nap beszélünk telefonon és tök olyan, mint ha ő is akarná velem a dolgot de nem szakít annak ellenére a lánnyal hogy sokszor megcsalta. Miért nem mer továbblépni? Vagy mit tegyek? Hogy lehetne az enyém??? Én 22 vagyok mindig azt mondja, hogy nem ismer olyan gondolkodású lányt mint én!! Mit tegyek? meddig várjak rá?


2010. szept. 1. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem!!!

Ezt cáfolnám!!!

Lett volna rá nem egyszer lehetősége!

Nem egy alkalommal együtt aludtunk!

Nem tette meg pont azért mert ott a csaja még mindig annak ellenére, hogy sokszor megcsalta.

Ez nem csak a dugásról szól...

2010. szept. 1. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg a barátnője nem szakít vele. Ezek szerint nem fogja elhagyni érted.
2010. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Prímás Lancelot ***** válasza:

"Azt mondta, ha nem lenne a lány akkor lehetne köztünk több is."

Nem akar dugni, és ilyet mond.. Egyértelmű, hogy benned látja a Megváltót. Elimináltatni akarja veled a zsarnok lányt. Miután ezt megtetted keresne valaki mást.. de nem téged, veled még dugni sem akar.

2010. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De akkor miért mondja, hogy neki olyan nő kell mint én?

Miért velem példálozik mindig, hogy mi lenne, ha mi együtt lennénk...? Miért dícsér még az anyukája elött is? Nem értem a pasikat...:(

2010. szept. 2. 09:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért takarózik a barátnőjével, ha csak egy egyszerű szakításon múlna?
2010. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja szereti kell valaki mellé. Ha nem lenne a csaj én mellette lennék de 3. nem leszek! Szerintem elég rendesen kapcsolatfüggő. Van ilyen? D Ve akkor engem miért hülyít?agy akkor miért csinálja ezt velem? Ezt nem értem...
2010. szept. 2. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!