Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szociális fóbiában szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szociális fóbiában szenvedő embernek élni is kár?

Figyelt kérdés
Azért írtam ebbe a kategóriába, mert bár van barátom, de ő sem tart sokra engem. Egyszerűen bármit csinálok, úgy sem vagyok jó neki. Engem még egy ember sem szeretett.
2021. okt. 1. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A szocfóbiád miatt nem szeret?
2021. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A szociális fóbia nem a személyiség része, mellyel együtt kellene élned egész életedben, hanem egy mentális betegség és meg lehet belőle gyógyulni.
2021. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

járjál pszichológushoz és társaságba

máshogy nem fog javulni

2021. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Költözz el vidékre nekem megoldódott


Nálam az volt a baj h Pesten sok a büdös proli, és mikor felszálltam a villamosra, ténylegesen rosszul lettem.


Egy kis faluban élek, nincs ilyen gond, pár nap egyedüllét után elkezd hiányozni h beszéljek valakivel

2021. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a szociális fóbiád a fő probléma, hanem az, hogy egy olyan emberrel vagy együtt, aki nem becsül téged.
2021. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kevered a szavak jelentését, a szociális fóbia az nem azt jelenti, hogy nem tud érzelmeket megélni vagy szeretni ha nem nagyobb társaságokban szorong nincs meg a komfortja ..
2021. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!