Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szociális fóbiában szenvedő...

Szociális fóbiában szenvedő hívők! Nektek hogyan segített Isten?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még több empátiát adott.
2021. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nehéz észrevenni egy adott pillanat után a segítséget! Ha visszanézel az életedre akkor találhatsz több mint furcsa összefüggéseket.Az emberek ennyire részletesen nem szoktak elmélkedni a múltjukon.Ezért általában fel sem tűnik hogy amit mondjuk szerencsének hittek nem is az volt.

Én hiszem hogy kaptam segítséget.Bizonyos életszakaszokban, élethelyzetekben a helyes úton tudtam maradni,és megfelelő döntéseket tudtam hozni.Ezek nélkül egészen máshogy alakult volna az életem,sokkal rosszabbul.

És aki szociális szorongással küzd biztos meglepődik,de én valahol hálás vagyok ennek a problémának,sokat köszönhetek "neki".Mert ez is kellett ahhoz hogy jobb emberré válhassak.Ha nincs a szorongás lehet hogy a rossz dolgok bevonzottak volna,és kisiklott volna az életem.

Lehet ami 20 éve történt,annak holnap lesz jelentősége,és holnap fogod megérteni a miértjét.

Én hiszem ezeket a dolgokat!

2021. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megtanultam, hogyha az evangélium szerint cselekszek mindig, akkor nincs félnivalóm az emberektől és a reakcióiktól.


Emellett megtanultam, hogy hogyan kell bánni az emberekkel: mikor kezdhetek el mérges lenni valakire ha rosszat cselekszik, vagy egyáltalán lehetek-e rá mérges és kit és hogyan kell szeretni meg milyen lélekkel kell fordulni az embrekhez.

2021. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Sehogy, nem vagyok vallásos.
2021. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!