Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eszrevetettek a tendenciat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszrevetettek a tendenciat hogy a tinedzser korban levo embereknek 5-6-7 even belul veget er a kapcsolatuk, es felnottkent a kovetkezoben mar gyorsabban megy az elkotelezodes stb.?

Figyelt kérdés

Rengeteg emberrel beszeltem barati kor, korosztaly. munkatars


Jomagam is 26 vagyok. 18 koromban 6 evig jartam egy lannyal, de nem tortent semmifele elkotelezodes se iranyaba se iranyomba a mostani parom meg mar szivesen eljegyeznem 1 ev jaras utan is.



Ti mit gondoltok errol?



2021. szept. 29. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez az élet rendje. Fiatal korban az ember még megismeri magát, a kapcsolatokat, rengeteget változik, felnő. 18 évesen lényegében nagyon kevesen igazán felnőttek még. És kamaszként még teljesen másról szól egy párkapcsolat, mint fiatal felnőttként.
2021. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen. A tini szerelmek legnagyobb része nem tart örökké. A te kapcsolatod is olyan volt mint a többi, nem haladt sehova, csak járogattatok. Nagy úr a megszokás, tapasztalat hiányában sokkal nehezebben lépnek ki a rossz kapcsolatokból.
2021. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Férfiként azért megy gyorsan, mert egyre nehezebb csajozni.
2021. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezen mit èszre venni, ez teljesen normális. Mondhatni ez a normális kerèkvágás. A tini kori szerelmek ritkán tartanak ki, de nem is ez a dolguk. Megismerni a társas kapcsolatokat, kiismerni önmagad, mit szeretnél, mit vársz el stb, tapasztalatokat gyűjteni. Mindeközben èrettebbè is válik az ember.
2021. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Ez a normális. Első barátnőmmel én is 5 évig voltam. Akinek ez kimarad az elég retardált.
2021. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a korral jár.
2021. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen ez általában így van.

Én kivétel vagyok mondjuk.

16 évesen összejöttem egy fiúval, 8 évig együtt voltunk, semmi nem történt.


Aztán ő becsajozott.

Ez volt 5 éve.

Ő eljegyezte a nőt de az esküvőt lefújták.

Én azóta is egyedül vagyok.

Most vagyok 30 éves

2021. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a saját környezetemben nem figyeltem meg, hogy tiniként ilyen hosszú kapcsolatban lettek volna sokan. Inkább a pár hetes-hónapos "kapcsolatok" voltak a jellemzőek. Akik már 1-2 éve együtt voltak, azokra kb ilyen veteranként tekintetünk, hogy ú, hogy bírják annyi ideig.

Én 19 évesen jöttem össze a mostmár férjemmel, ő az első normális kapcsolatom, előtte pár hónapig jártam valakivel, de az nem volt komoly. Neki meg én vagyok az első barátnője, mégis házasság lett 6 év után.

1 év után házasodni meg szerintem bármilyen korban hülyeség.

2021. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!