Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves srác vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srác vagyok, és segítségre lenne szükségem. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet, hogy néhány éve megismerkedtem 1 lánnyal, szerettem volna összejönni vele, de ő nem ment bele a dologba.most pedig, nagyjából 2 év elmúltával az az információ jutott tudomásomra, hogy szeret engem.ha belegondolok, talán 1 kicsit még énis őt,a sok elszenvedett gyűlölet(nem voltunk jóban az utóbbi években), és az eltelt idő ellenére.az lenne a kérdésem, hogy ti mit tennétek a helyenben? összejönnétek vele vagy sem?a dolgot nehezíti, hogy 2 nap múlva kollégiumba költözöm
2010. aug. 31. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha szereted akkor miért ne? és ott a 7vége nem szoktál hazajárni mert akkor is talizhatok.

mindenre van megoldás

2010. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sztem mielott elmész kurd meg és lesz egy jó emléketek....

heeheehee

2010. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mismeretlen válasza:
Azt irtad, hogy talán egy kicsit te is őt, szóval így azt mondom nincs értelme a dolognak,csak azért mert anno szeretted. Az most már nem számít, keress egy olyat, akit nem csak egy kicsit szeretsz.;)
2010. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Konkrétabb tanácsot nem adnék, csak annyit, hogy ezt tisztázd vele. Ne merüljön később fel benned, hogy "Mi lett volna, ha...?".
2010. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és egyfojtába vele lehetz hogy kitudd elégiteni....
2010. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
úgyérzem tudnám őt szeretni, ha lenne értelme. az elmúlt évek alatt azért kellett szinte kiölnöm magamból az érzelmeket, mert nem szeretett.de ha tényleg igaz, hogy szeret, úgyérzem hogy tudnám viszonozni
2010. aug. 31. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:

elozo:jha jha nyald ki az ugy jou lesz

a kerdezo nyalja ki persze:D

2010. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor hajts rá

vigyazz nehogy elüsd

:))

2010. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem az a mexikói sorozat története, az ESMERALDAÉ!

De nagyon szappanopera szaga van , hát ha ismered ezeket, akkor most valami jónak kell történnie! XDDDDDD

2010. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem szeretem a szappanoperákat.nem az én műfajom:D
2010. aug. 31. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!