Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó válasz a "szeretlek"-re?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó válasz a "szeretlek"-re?

Figyelt kérdés

Ha a kapcsolatotok során először a fiú kimondja a bűvös szót... "Szeretlek"... és te még nem mondtad neki korábban, de te is így érzel.. akkor mi a jó válasz?


Az "én is" az olyan erőltetettnek tűnik vagy nem tudom, mintha csak ráhagynád hogy nehogy azt higgye, te nem szereted... meg akkor te ki se mondod, hogy szereted...

vagy "én is szeretlek?" ez sem az igazi...


Vagy nem is kell rögtön válasz, hanem majd később mondjam én neki, magamtól, hogy "szeretlek"? Viszont ha az ő vallomását nem viszonzom, nem fogja azt hinni, hogy nem is szeretem?


Nálatok hogy volt? :)


2010. aug. 31. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elég ha mélyen a szemébe nézel,és azt mondod: én is téged :)

úgyis látja a szemedben.

2010. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szeretlek---én is szeretlek.
2010. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy volt,hogy vezettem,a bnőm meg mondja,hogy valami nagyon fontosat szeretne mondani.Pont dugóhoz értünk.

Rám nézett és így szólt-Én szer...-megakadt.Elmosolyodtam és mondtam-et...-folytatta-lek...

Ez volt az első,és ezt a kis játékot meg is tartottuk:).

2010. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Azhogy "Én is"..szerintem is tök snassz válasz arra hogy Szeretlek..Már 2 és féléve vagyok a barátommal és érzem hogy szeret. de telhetetlen vagyok és hallanom is kell azt,hogy "Szeretlek"..mert jólesik..és ilyenkor mindig mosolyogva aztmondom "Én is szeretlek téged"..avagy hozzáteszem a becenevét..:D nem sokkal több mint az hogy "Énis"..de számomra van különbség a kettő között..:)

Ha te is úgyérzel mint ő,akkor nyugodtan mondhatod te is neki,hogy szereted..lehet elég egyszerű,és rövid..de néha az egyszerűbb,jobb.:)

2010. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

nézz mélyen a szemébe....

de ha kancsi vagy inkabb ne........

2010. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Én az a fajta pasi vagyok, akiből ezt a szót csak kalapáccsal lehet kiverni. :D Mikor az előző barátnőm először mondta ki, hogy "szeretlek", akkor is azzal hárítottam, hogy "még szép".
2010. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék veled, hogy budapesti vagy! Ha nem akkor valamilyen nagyobb varosban laksz.
2010. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos a kérdés, aki őszinte, az nehezen mondja ez ki felelősséggel. Nekem inkább ne mondja valaki, mint hogy 1 hét után visszavonja. Amúgy nincs rá "jó" válasz. Mi lenne, ha visszakérdeznél: "komolyan gondolod?" Vagy ez meredek?
2010. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem túl kellemes ha azt mondják szeretnek, te meg nem érzel ugyanúgy. Beszéld meg vele hogy neked komoly jelentősége van ennek a szónak és csak akkor tudod mondani ha úgy is érzed. Ha ezt elfogadja, hamar meg fogod szeretni:)
2010. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Belőlem is nehezen lehet kihúzni,mert csak akkor mondom, ha valóban úgy érzem. Utoljára, amikor volt párom, és ő ezt mondta, akkor a legtöbbször az volt rá a válaszom, hogy tudom. 28L
2010. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!