Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném kikérni a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy miért teszi ezt a srác?

Figyelt kérdés

Egy srác állandó mosollyal meg csokikkal halmoz el, sőt azt is mondta, hogy menyek el nyugodtan hozzá ha van kedvem és akkor még dumálhatunk. Folyton szivatom szóban, de neki ez sem tűnik fel. Én nem akarok tőle semmit!!! Ezek után szerintetek mit akar?

Normális válaszokat, nemet és kort is légyszi!

Köszi :)

L


2010. aug. 31. 22:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Helló, szerintem az lenne a legkorrektebb, ha a kísértések elkerülése végett fölvennél valami antiszexuálisat (barna garbóspulcsi, farmer, sportcipő:) ), és elmennétek valahova dumálni. Hozzá szerintem ne, mert az neked kicsit bezártságérzetet okozna (tisztázatlan helyzet és a menekülési útvonal necc esetén nem valami tiszta). Valami kávézót nézzetek ki aztán bátran kérdezd meg tőle, amiben bizonytalan vagy. Azt írtad, nem akarsz tőle semmit, szóval nem sok veszítenivalód van... :) A barátnőjének biztos gáz, de ha nem veled spanol ilyen szinten, akkor megcsinálja mással, úgyhogy ne vedd magadra. Tegyen róla a csaj, hogy érdekelje a srácot, ennyi.

Jó dumálást, tc.

30/L (lol)

2010. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat
2010. szept. 3. 21:43
 23/23 anonim válasza:

Probàlkozik,s gondolom nem csak nàlad.

Sztem ugy gondolja,hogy egyszer majd osszejon neki vmelyik csaj... a baràtnoje mellett

2010. szept. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!