Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek? Szeretném kikérni a véleményeteket.

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. 3 és fél héttel ezelőtt ért véget egy majdnem 2 éves kapcsolatom. Már nem szerettem az exem, és volt már előtte egy szakításunk, így viszonylag könnyen túltettem magam rajta. Ám a szakítás után pár nappal egy új baráti társaságba csöppentem, ahol megismerkedtem egy sráccal, aki már az első pillanattól kezdve nagyon szimpatikus és vonzó volt számomra. Előtte fiúnál még nem éreztem ilyet, és úgy vettem észre, hogy én is szimpatikus vagyok neki. Nagyon jól elvoltunk, teljesen más volt mint az előző párom, és ez nagyon megfogott benne. Találkoztunk utána még párszor, és elég hamar össze is jöttünk. Le is feküdtünk egymással, amit nem bántam meg, bár elég hamar megtörtént. Ettől függetlenül nagyon jó volt vele, és ő is ugyan így érezte. Majdnem 2 hét járás után, mikor az egyik közös barátunkhoz mentünk bulizni, ott volt a barátom előző barátnője, akivel közel 4 évig voltak együtt, és nagyon nehezen tudta elfelejteni. Ez a találkozás teljesen felrázta, és később közölte velem, hogy szimpatikus vagyok neki, érez is valamit irántam, de mégsem képes belemenni mélyebben ebbe a kapcsolatba, mert úgy néz ki még mindig nem heverte ki teljesen az előzőt. (Már vagy 6 hónapja szakítottak.)Ez nagyon megrázott, hisz én beleszerettem... Nemrég beszélgettem vele erről, és így pár nap után sem változott a véleménye, de nincs elzárkózva attól, hogy később legyen köztünk valami. Tanácstalan vagyok, nem tudom mitévő legyek. Mert mikor együtt vagyunk, nagyon jól elvagyunk, mára is megbeszéltünk egy találkozót. Arra is gondoltam, hogy talán túl gyorsan jöttünk össze, és nem tudott eléggé megismerni, és persze én sem őt. Talán most, ha több időt töltünk így "barátként", kialakulhat valami...Nem tudom. Nektek mi a véleményetek erről?

Köszönöm előre is a válaszokat! 17 / L


2010. nov. 3. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt hozzáteszem, hogy a barátnőm szerint (aki már 1 éve ismeri a srácot), több esélyem lenne, ha kezdeményeznék. Ugyanis a srácnak olyan a természete, hogy "elvárja", hogy a lány kezdeményezzen, és ha megbizonyosodik arról, hogy tényleg komolyan gondolom, akkor viszonozza. Csak nem tudom érdemes-e kezdeményeznem egyáltalán... Nem akarok csalódni. :/ Szerintetek kezdeményezzek, vagy inkább hagyjam, és felejtsem el?...
2010. nov. 3. 12:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ő azt mondja hogy nem tette túl magát rajta, akkor azt vedd figyelembe. Nekem is volt egy 6éves kapcsolatom 3 év kellett míg kihevertem... közben persze volt barátom, de mindig csak az előzőre gondoltam, így tönkre is ment a kapcsolat. Aztmondják, a kapcsolat fele a gyászolási idő. Ne sűrgesd, később ha már úgy érzi kiheverte biztos jobb lesz találkoznotok, addig neked is és neki is rossz lesz. Találkozzatok, de csak úgy, semmi szex vagy ilyesmi,legyetek jóbarátok, aztán majd idővel kiderül...
2010. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2010. nov. 3. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg mindent hiszen jobb csalódni, mint egész életedben azon rágódni hogy mi lett volna ha.... . Az meg hogy nem felejtette el az egy olyan dolog hogy hogyha szerette akkor soha nem fogja teljesen elfelejteni, meg kell tanuljon ezzel együtt élni és ezt elfogadni. Szóval próbálj meg mindent és hajrá
2010. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, szerintem meg fogom fogadni. :)
2010. nov. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!