Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hat abban szeretném kikérni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat abban szeretném kikérni a véleményeteket, van egy lány és szerelems vagyok bele, és ő ezt néha viszonozza neha nem es mit csináljak várjak rá még tisztába jön magával?

Figyelt kérdés
Nah szóval tavaly nyáron smároltunk meg minden és egész jó fej volt én voltam hülye mert féltem tőle,de azóta naon szeretem nem tok nélküle élni,és mindég azt mondta h akar tőlem valamit,de ha ott volt az alkalom nem.akkro megelegeltem es elhatároztam magam h beszelek vele mert mindeki modnta h csak átver meg jatszik velem és nem hittem el de végüéis be ismerte és én meg mindeg szeretem őt,felszedtem egy másik csajt de nem voltam bele szerelmes és ők joba voltak és annak a csajnak aki nekem kell felténykenykedett és nah szakitottam avval a csajjal mert kozbe szol az én igazi szerelmem és most husvétkor a discoban kicsit elvoltunk rem h értitek és utána újból mondta h nem akar semmit mert valamiért nem járhat se veelm es senki mással sem es nem tom h miért meg meg nem mondta el,de kinezem belole h igaz es de visyont mások mondták h újból egz hazugság és nem tudom,de ennek ellenére tnacolt egz másik pasival az akart vele járni de nemet mondott neki és nem tom h mit csináljak segitsetek kérlek szépen várjak rá?...:( mert én nagyon szeretem...remélem h követhető voltam...
2010. ápr. 13. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, utána tárgyalok veled.
2010. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz témakörbe írtam bele de azért kérlek válaszoljatok...kosy
2010. ápr. 13. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam szerelems lenni, de megértem az álláspontod.
2010. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
itt vannak röviditések és szlenghasználatok is....nah es beismerem helyesírási hiba is,de attól olvasható marad a szöveg szerintem...
2010. ápr. 13. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Várj, hogy nyugodtan eljátszadozhasson veled életed végéig. Ha ennyiből nem tanultál...
2010. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És azt nem írtam oda bele h egyszer hívom ki éjjel a parkba és mondja h nem jön,mert nem bír és utána olvasom a telójában h az uncsimat hivta ki aznap éjjel és vele beszélgetett es féltékeny vok az uncsim 22 és én 17 a csaj meg 16...
2010. ápr. 13. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz helyzet. Mindenkivel flörtölhet elkötelezettség nélkül.
2010. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Visszautasított, nem gondolkodási időt kért.
2010. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,de néha az látszódik rajta h még szeret meg minden és nem tettszett neki hogy egy másik lánnyal jártam és 16 éve ismerük egymást 5 házra lakunk egymástól és közös álltalános és közös gimibe is járunk de hát nah...nem tom mindeg meggondolja magát...
2010. ápr. 13. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én hiúságomnak is fájna, ha nem állnék többé a piedesztálon mint imádott.
2010. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!