Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy pont akkor talált meg?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem vki. Regisztráltam egy oldalra, de hetekig nem volt 1 ismerősöm sem, pedig mondtam ennek a srácnak, hogy fent vagyok. Bejelölgettem néhány embert (nem közösöket vele) és rá kb 2 órára, hogy az első visszaigazolt, ő bejelölt engem. Véletlen lehetett hogy pont akkor jelölt be mikor elkezdtem használni, vagy figyelt engem?
2010. aug. 31. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt is mondta, hogy ő nem foglalkozik ezzel az oldallal, ha írnak neki válaszol, de már nem érdekli.

Akkor ez jó jel, hogy megkeresett? Vagy azért ne bízzam el magam? :D

2010. aug. 31. 22:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek áltatni, de lehet, hogy csak felment és ezébe jutottál. DE azért ez már egy jó jel!!!

További sok sikert!!!

:) Üdv, egy lány

2010. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Tudom, hogy ez nem nagy dolog, meg bárhogy lehetett, de már az is egy jó dolog, hogy egyáltalán rám keresett, eszébe jutottam. Meg én pl olyanokat nem jelölgetek be akiket nem bírok. De amúgy tényleg jóban vagyunk és ismerjük is egymást, szóval annyira nem nagy durranás a dolog, hogy bejelölt. De azért örültem neki :DD

2010. aug. 31. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet véletlen, lehet hogy nem. A múltkor pl szemeztem egy sráccal, akivel ismerjük egymást, de nem volt ismerősnek jelölve. Aztán kb 1 hét múlva bejelölt, megörültem neki, de később kiderült hogy nem akar semmit.

Azért sok sikert neked:)

2010. szept. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!