Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy a felesége akarok lenni?

Figyelt kérdés

4 éve van egy barátom, nagyon szerelmesek vagyunk. Az egyetlen gond, hogy van egy felesége, akivel már nagyon régóta nem túl jó a viszonyuk. Nem érdekel ha lek.rváztok, én csak azt csinálom, amihez kedvem van. De. Hogyan mondjam el neki, hogy többet akarok? HOgy én akarok lenni a felesége, és hogy ez nekem tényleg fontos lenne.

Célozgatott már erre, de sosem beszéltünk még erről nyíltan


L/24


2010. aug. 31. 21:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha már 4 éve tart, akkor valószínűleg ez baromira kényelmes neki. Otthon van egy feleség aki mos, főz rá meg ott van társnak ha kell, neked meg jut a szebbik énje, azokra a heti pár órákra, mikor csak a tiétek a világ. Ha többet akarna, már rég borított volna otthon, csak hogy veled élhessen, de valamiért (gyávaság, kényelem, lustaság) ezt nem tette meg.

Az is nagyon sokat elárul a kapcsolatotokról, hogy még sosem beszéltetek erről, sosem álmodoztatok közös életről. 4 év alatt csak homályos célozgatások és nem vagytok olyan viszonyban, hogy neki előhozd ezt a témát, hanem inkább ide írod. Szerintem nyugodtan mondd el neki mire vágysz, legalább végre tiszta víz kerül a pohárba. 24 éves vagy, ne várj rá a végtelenségig.

2010. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg a Nőilapozó cikke rád is illik! csak van pár pont, ami talán kevésbé, mert te ismered a feleséget. bár megjegyzem, nekem nem lenne képem odaállni elé!!!! ha az én férjem kúrogatna, és megtudnám, addig rúgdosnálak, amíg félholtan kórházba nem kerülsz. és ezt súlyosbítja, ha előtte évekig jópofiztál velem, és meresztetted a feneked a lakásomban, és lefitymáltál a "viták" miatt. Arra nem gondoltál még, hogy talán azért vitatkoznak, mert egy csomó olyan megoldásra váró napi ügyük van, ami az életükkel együtt jár? lehet, hogy te is vitatkoznál, ha neked kéne dönteni, hogy a 10 ezer ft-os márkás cipőt vedd a gyereknek, vagy a 2500 ft-os kínait, stb. neked a legszebb pillanatok jutnak a férfiból, és nem a vele való élet. pár órácska egy héten persze, hogy nem generál konfliktusokat! azért ezen érdemes elgondolkoznod, mielőtt lesárkányozod a feleséget!!!
2010. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

nem megy a pénzen a vita, a nő havi félmilliót keres, barátom még többet. nincs gyerekük. a viták nagyrészt hülyeségeken mennek, pl. ki melyik kocsival megy holnap munkába, vagy hogy barátom nem rak el egy tányért...

és nem szoktam jópofizni a feleségével. egyszerűen csak ismerem, és szoktunk beszélgetni. nem a lakásÁBAN alszom, hanem a barátom lakásában. egyébként meg nem főz, nem mos és még csak nem is takarít, mert csak este van otthon, és 6 év alatt összesen max 10szer feküdtek le. és nem a barátom mondta. maga a felesége. mert neki nincsenek ilyen igényei. akkor miért lenne a baráom köcsög? miért lenne akkora hiba, hogy nem bírja elviselni a feleségét? azért nem válnak el, mert a feleségének nem lenne hova mennie, és egy 2emeletes házat nem fog csak úgy odaadni neki, mert neki van máshol is helye...

2010. aug. 31. 22:41
 14/19 A kérdező kommentje:
különben sem pár órácska egy héten, volt hogy majdnem egy hónapig együtt laktunk. hetekig szokott nálam lakni, és nem is ritkán...
2010. aug. 31. 22:42
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem itéllek el de ha nem jó a házassága, váljon el, éljetek együtt és aztán vegyen el. Valamiért nem akar elválni? A feleség tud rólad?

Voltam egyszer egy pasival akinek volt felesége, de éppen akkor váltak és nem miattam. De ha még nem lett volna válófélben, nem kezdek vele az tuti.

2010. szept. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Veszekednek, a nő nem mos, nem vasal, nem főz, nincs gyerek, nem szexel vele: HA AZ ÉGVILÁGON SEMMIT NEM CSINÁLNAK EGYÜTT A VESZEKEDÉSEN KÍVÜL, AKKOR MIÉRT VAN MÁR NÉGY ÉVE VELE? Egy ennyire semmirekellő kapcsolatban miért akar benne maradni akkor a pasid? És miért nem elég gerinces ahhoz, hogy ne csapja be a feleségét, hanem elé álljon, elváljon, és nyíltan legyen veled? Ugyanmár... persze, az ég világon semmit nem nyújt neki a felesége, de azért vele van évekig, ahelyett, hogy egy óra alatt tisztázná magát és elmenne élni a szerelmével boldogságban. Tényleg nagyon hihető.

Rettentően buta vagy.

2010. szept. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Édes kiscsillag! a pénzen való vita, az csak egy nyomi példa volt. ezer más döntéshelyzet van, amiben konfliktus lehet. egyetértek az előző hozzászólóval... ugye nem gondolod, hogy azért van vele, mert a nőnek nincs hova mennie?! ha félmillát keres, abból kacsalábon forgó ALBÉRLET jön ki! kétlem, hogy ez lenne az ok! senki sem sanyargatja azért magát, hogy a tehetős párjának nem kelljen albérletet kivennie! minden pasi, aki meg akarja tartani a szeretőjét, halálba szídja a házasságát... bőven van abban jó, cicamica, ha a szex. élet hiánya ellenére vele marad! én a helyedben megkérdezném, hogy miért van még vele! mert a pénz és a "nincs hova mennie" nem kifogás ilyen helyzetben!
2010. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Elég nagy IQ bajnok lehetsz 24 évesen ha ezt egyedül nem tudod megoldani! :)
2010. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Valamiért gyanús hogy nem akar elválni. Nem szeretik egymást, anyagilag nincs vita, akkor 2 nap alatt elválhatnak. Kívülről úgy néz ki itt a pasi lesz a nevető harmadik és te jösz ki a legszarabbul a dologból.
2010. szept. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!