Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy a felesége akarok lenni?

Figyelt kérdés

4 éve van egy barátom, nagyon szerelmesek vagyunk. Az egyetlen gond, hogy van egy felesége, akivel már nagyon régóta nem túl jó a viszonyuk. Nem érdekel ha lek.rváztok, én csak azt csinálom, amihez kedvem van. De. Hogyan mondjam el neki, hogy többet akarok? HOgy én akarok lenni a felesége, és hogy ez nekem tényleg fontos lenne.

Célozgatott már erre, de sosem beszéltünk még erről nyíltan


L/24


2010. aug. 31. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát ha már régen a szeretöje vagy és ö is többet érez irántad,mint egy alkalmi szeretö,akkor lehet feleségét dobná érted.Célozgass te is neki erre és akkor lassan rá lehet térni a témára.
2010. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi a választ, lehet hogy tényleg hatásos lenne
2010. aug. 31. 21:17
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
a pasid is egy köcsög és te is
2010. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
minek köcsögözöl-?!!! te honnan tudod,hogy a pasi milyen házasságban él?!
2010. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Odaállsz elé és ezt mondod: Béla! A feleséged akarok lenni!

A Béla név természetesen kicserélendő az eltartód nevére.

2010. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsó, jót nevettem, végülis célratörő, lehet hasznos is... kedves második. nemtudom milyen életed van. de ha sajnálod valakitől a szerelmet és egy jobb élet lehetőségét, akkor gratulálok.
2010. aug. 31. 21:50
 7/19 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el, tanulságos


[link]


én is olyan naiv voltam mint te, én is beleestem ebbe a dologba, hibának nem mondanám, eddigi életem legjobb része volt és nem változtatnék rajta, annak ellenére sem hogy a végén nagyon padlóra kerültem


de a fenti cikk totál igaz

2010. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
oda állsz elé és megmondod neki mi ebben a nehéz???
2010. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudod, nálunk másról van szó. én látom az életüket. rengetegszer vagyok náluk, jó viszonyban vagyunk a feleségével is. többször aludtam már náluk. és tényleg szörnyű az állandó ordibálás és ajtócsapkodás. meg egyáltalán nem csak arra használ, hogy amikor éppen szabadideje van, felhív, hogy legyen szex vagy valami. rengetegszer félbehagyja a dolgait, amikor csak kérem jön, bármi dolga van. a jelenlegi házamat a cégével csináltatta, azt mondta, majd itt lakunk együtt. csak enm tudom, hogy úgy gondolt e erre, hogy majd házaspárként.
2010. aug. 31. 21:57
 10/19 anonim ***** válasza:
ott alszol a felesége meg ő közte? ez érdekes és fura
2010. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!