Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon nehéz a mai világban ismerkedni, nem tudom ti hogy vagytok ezzel. Ezért szeretném a tanácsotokat kérni, mégis hol érdemes ismerkedni. 20 éves lány
2010. aug. 31. 21:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ha szimpatizálsz egy pasival de látod, hogy hülye és nem megy oda hozzád csinálj valamit amivel felfigyel rád és odavonzod.... valami kis hülyeséget... lehet utcán ismerkedni elég jól:D bulikban egy estére... neten pedig mielött eljutsz a találkáig már valami nem olyan lesz elsö találkozás már teljesen más képet fog adni az illetöröl... lehet jót...akkor jol jártál... lehet rosszat.... akkor meg nem jött össze:S de amugy sose tudni mikor futsz össze a nagy Ő-vel...
2010. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet picit rámenősebbnek kellett volna lenni a 2.pasinál a barátok meg ilyen szituban csak ne sürgessenek meg Te se siess utánuk annyira. Félénk, szerény, visszafogott lehet a srác, de normális az ilyenek általában nagyon megbecsülik a barátnőjüket! Lehet ennyin múlt az egész. Nem baj azért sok sikert a továbbiakban és adabszurdum ne félj Te se kezdeményezni!

Opcióként tudnám javasolni a könyvtárat, fiatalokat célzó kiállításokat, sportrendezvényeket

2010. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a javaslatokat :) igen azzal gond van, hogy én valahogy várok, és nem tudok elsőnek lépni. jó azt talán nem is fogok, de megpróbálok egyértelműbb jeleket küldözgetni a kiszemeltnek :)
2010. szept. 1. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!