Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon nehéz a mai világban ismerkedni, nem tudom ti hogy vagytok ezzel. Ezért szeretném a tanácsotokat kérni, mégis hol érdemes ismerkedni. 20 éves lány
2010. aug. 31. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit szeretnél?...

19/F

2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hát itt ne, az biztos, mivel törlik a moderátorok az olyan kérdést. Párkereső oldalak esetleg? Vagy itt vagyok én. :)

18/F

2010. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

lol nem itt akarok természetesen :) ahol normális pasival lehetne ismerkedni :) és lehetőleg komoly kapcsolat céljából

Mert ez a buliba ismerkedés valahogy nem vonzz.

2010. aug. 31. 21:11
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg net, vagy utcán aki tetszik :P Esetleg suli, bár az :S
2010. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Net? hát próbáltam már, de nem igazán jött eddig össze :) utcán? lol vannak érdekes emberek . pl. srác rám köszön mosolyog én is vissza:) de oda jönni persze nem , meg hasonlók, most komolyan fájna odajönni ha látja h én is szimpatizálok vele vagy mi?
2010. aug. 31. 21:35
 6/23 anonim ***** válasza:
munkahelyen, iskolában.
2010. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

honnan tudja hogy barátként szimpatizálsz vele vagy sem?

légy nyitottabb

2010. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
egyetemre járok, évfolyam 70 százaléka lány, többi fiú meg felejtős v van bnője vagy beképzelt
2010. aug. 31. 21:43
 9/23 A kérdező kommentje:
nem is ismerem :) nyilván azért kösznem vissza mert első látásra szimpatikus volt. meg iylenek h oda jön aztán h biztos van barátom mondom nincs, erre fel h hát ez nem lehet meg ő h megbecsülne meg minden de tudja h nem lehet meg ilyen hülyeségek. én meg abszolút nem voltam elutasító. aztán hívtak barátaim h menjek.én meg mondtam h bocsi mennem kell, ő meg nagy sajnálkozóan morfondírozott h gondolta , nem is csodálja h ott hagyom. de mondom ez nem így van, de tényleg mennem kel. pedig örültem volna ha pl számom elkéri v vmi
2010. aug. 31. 21:46
 10/23 anonim ***** válasza:

évfolyam? nem a szak 70%-a esetleg?

járj el egyetemi bulikba vagy nem tudom

2010. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!