Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon nehéz a mai világban ismerkedni, nem tudom ti hogy vagytok ezzel. Ezért szeretném a tanácsotokat kérni, mégis hol érdemes ismerkedni. 20 éves lány
2010. aug. 31. 21:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

szerintem Te is megérted hogy ezek után nem kéri el a számod.

viszont elég lúzer nyitás volt a srác részéről. az ilyen embereket nem szokták megbecsülni a lányok.

2010. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
szakon belül évfolyam nah :) igen gondolkodtam h változtatni kell, mert meg van saját kis társaságunk és sokat vagyunk együtt,ami persze jó. csak ott nincs esély újabb emberekkel ismerkedni. vannak olyanok társaságba akit nem igazán lehet elhúzni buliba
2010. aug. 31. 21:49
 13/23 anonim ***** válasza:
és a társaságból valakinek a valakije nem tud bemutatni valakinek? így szokott ez lenni :)
2010. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
ez 2 különböző srác volt. csak példákat hoztam fel. amit másodszorra irtam nem utcán volt
2010. aug. 31. 21:50
 15/23 anonim ***** válasza:
sejtettem. ha utcán ilyet mondana valaki attól sikítva rohannának el :D
2010. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
nem. sajnos. és többen vagyunk igy társaságból, szóval már ezt ki lőttük.
2010. aug. 31. 21:51
 17/23 anonim ***** válasza:

nem kell keresni és megtalálod.

ezt szokták mondani :)

2010. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
tudom. csak már idegesít mikor mindenki, hogy nem hiszem el hogy ilyen szép lánynak nincs barátja meg hasonló idegesitő mondatok... nem az h görcsösen akarom h legyen, csak esély adni magamnak, hogy merre felé akadhatok esetleg össze vmi normális pasival
2010. aug. 31. 21:56
 19/23 anonim ***** válasza:

miért foglalkozok mások véleményével?

engem leb*ziztak az egyetemen, mert nem hajkurásztam a lányokat. és?

bóknak vettem, nem érdekelt hogy minek tartanak :)

2010. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
:) haha nem az egyetemen. hanem itthon van ez és már sokszor ezért nincs kedvem találkozni emberekkel, h kérdezzék, nah van pasid? most komolyan
2010. aug. 31. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!