Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny? A barátom elég központi ember, sokmindenkinek tetszik. Tudom, hogy nincs sokszor okom rá, de iszonyat féltékeny vagyok. Nincs valami nagy önbizalmam amúgy sem, de emiatt még inkább nincs.

Figyelt kérdés
Valamilyen szinten bízok benne, hogy nem csalna meg, de már sajnos elég nagyot csalódtam a volt barátomban, aki szintén nem tűnt megcsalósnak. Ha feltűnik egy lány, aki nem mondható csúnyának érzem, hogy felgyülemlik bennem a féltékenység és szabályosan rosszul vagyok tőle. Mit csináljak? Mert nem tudom kezelni ezt a folytonos fájdalmat és félelmet és a barátomat is idegesíti.
2010. aug. 31. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Most pl. egy csajszi akarta magát elkísértetni vele én meg nem látok a féltékenységtől. Persze nemet mondott, de akkor is rosszul esik, hogy valaki el akarja venni a barátom:$
2010. aug. 31. 20:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos,nagyon tetszhetsz a barátodnak,ha veled van,hidd el!

És lehet,hogy pont emiatt a féltékenység miatt fog elhagyni,pedig nem akarna mást!

Megértem a helyzetedet.Én például magamat sose tartom szépnek,elég nagy önbizalomhiánnyal küszködök.De ha úgy érzed,hogy lehetne változtatni a külsődön,hogy szebb legyél,akkor próbáld meg szép apránként.Például én sose szépítkeztem meg semmi,nem érdekelt a téma.Mégis gondotlam egyet és elmentem kozmetikushoz,mert már nagyon ápolatlan volt a bőröm.Meg a múlt héten kikörömlakkoztam a nagylábujjaimat,hogy jobban mutasson (mondjuk már ebben az esős időben nem látszik).Csak ilyen apróságokat ha csinálsz,hátha megjön a bátorságod majd a nagyobb dolgokhoz is (más ruhák,más haj vagy valami).Bár nem is biztos,hogy meg kellene változnod.Hiszen biztos szép vagy,csak te a saját szemeddel,kritikusan nézed magadat,a barátod meg csodál téged.:-)Ha ő azt mondja,hogy nem kell neki más és nagyon szeretitek egymást,akkor bízz meg benne!!!

2010. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a mostani vagy az előző barátod tett már negatív megjegyzést a külsődre vagy valaki?
2010. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a volt barátom, apám meg a testvérem. Tudom , hogy az utóbbi kettő legtöbbször viccből meg ösztönzésből, hogy végre sportoljak, de akkor is szörnyen bánt.
2010. aug. 31. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni magad!Nézdd meg,hogy mit találsz magadban szépnek!Meg kérdezd meg a barátodat is,hogy neki mik tetszenek benned és fogadd el,hogy szépek azok a dolgaid!:-))
2010. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!