Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek a káromkodó, trágárul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a káromkodó, trágárul beszélő lányok?

Figyelt kérdés
Nem azok, akik kötőszóként használják, hanem akik kicsit nyersen, keményen, odapörkölősen fogalmaznak, és közben a szavaikat nem válogatják meg. Akik nem játszák, hogy csipkés lelkűek.
2010. aug. 31. 15:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

15.42: van igazság abban, amit mondasz.

De miért csúnyább, ha egy nő beszél rondán, mint ha egy férfi?

2010. aug. 31. 16:03
 12/21 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és nem tartom undorítóbbnak, mint ha egy pasi lenne csúnya beszédű!


Ebben nincs különbség a nemek között. Egy pasi sokszor még kiábrándítóbb...én kiábrándultam a páromból, aki pasi volt és iskolázott, de néha annyira moc*skos beszéde volt hogy csak na....


Én is beszélek csúnyán, ha mérges vagyok, ilyeneket hogy: basszus, bas*zkikám, a pic*sába, francba, hülye és bu*zi(ezt főleg itt használom), köc*sög -ezt általában a pasikra mondom.


Az Istent soha sem káromlom. Ez alap, és kötőszavakat sem használok pl. baz*dmeg...stb.


Szerintem kevés az a nő, aki soha sem beszél csúnyán...az előbb-utóbb szívinfarktust kap...

A pasik mindig csak maguknak engedik meg a rossz szokásokat, miközben nekik kellene példát mutatniuk az "esendő" hölgyeknek...ők nevezték el magukat a "teremtés koronáinak", akkor miért nem viselkednek úgy?

26.L

2010. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Off: Azt hittem, hogy csak nekem tabu az Isten-káromlás :O Örülök, hogy nem így van! :)

16L

2010. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én se vagyok istenkáromló... Pedig fiú vagyok :P:D (nem mintha ez feljogosítana rá)
2010. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell "példát mutatni" senkinek. A vaskos beszédet lehet szeretni vagy nem szeretni vagy akármi, de a nemek között nem kéne különbséget tenni. Én lány vagyok, elég kemény beszédstílussal, néha trágárságokat is mondok, de alapvetően nem vagyok rossz szándékú, sőt, még szigorú sem.
2010. aug. 31. 16:34
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, de a trágár szöveg egy határ fölött kiábrándítô (nemt?l függetlenül).

21F

2010. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor kiábrándító, ha nincs meg a retorikai szerepe. Akkor nem szellemes, és menőzésnek hat. Szerintem. De én pl. nem vagyok olyan.
2010. aug. 31. 16:48
 18/21 anonim ***** válasza:
visszataszítóak
2010. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 IQnindzsa ***** válasza:
Van az a fajta lany akinek minden masodik szava az ,hogy gec* ez gec* az... Nos az tenyleg kiabrandito. De nemregiben talalkoztam egy kiscsajjal aki nem felt kiejteni a szajan azt ,hogy : fas* ,dug*s es hasonlok... Nem beszelt folyamatosan tragarul csak hangsulyt adott a szavainak... Nos... Kifejezetten izgalmas volt a lany!!! Szoval egy hatar felett rettenetes, de jol alkalmazva a tragarsagot ,nagyon jo tud lenni!!
2010. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a mai ratyi pasiknak ez tetszik. Ha egy nő nem nőies, hanem egy undorító köcsög, ez van már lassan a 20-an évesek közütt is, de egyelőre leginkább a tinik beszélnek csúnyán, ez van. Ilyen a társadalom. Emúgy undorítóak, ez van. Engem az is irritál ha csak annyit mond, hogy "bazzeg". Ha én normális vagyok, elvárnám, hogy a csaj is az legyen mellettem. De, hogy meg sem próbálja leplezni, hogy mekkor paraszt...


Az sem normális amúgy aki azt állítja, hogy ugyanolyan, ha egy lány/nő káromkodik, mintha egy férfi tenné. Nagyon nem... Egy férfinél is csúnya de egy nőnél undorító!

2010. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!