Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, hogyha felraksz magadról képet ide és mindenki megtudja ki vagy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezennel kihívlak egy szópárbajra, 15/l! Lássuk az ellenérveket :D
2010. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

15:15- Köszönöm a kihivást ! :-)


Előszőr is, én nem mondtam, hogy baj, hogyha egy ember kirak ide képet magáról, mivel a baj relativ és nem vagyunk egyformák, ezért a problémáink sem egyformák. De egy intelligens ember nem fórumokon kell keresse a lelki vigaszt, már elnézést. Ha te nem értesz egyet velem azzal semmi gondom, de ezért nem fogok vitázni.


Arról van szó, hogy a jelenlegi világban az emberek rosszak, agyafúrtak és rendkivül jó memóriával rendelkeznek, amit akkor kivételesen jól tudnak használni, hogyha valakit megakarnak támadni. Azért mondtam, hogy nem tartom bölcsnek egy kép felrakását egy magánügy mellé, mert :

1. Olyan mintha egy ajtót raknál az emberek elé, egy ajtót a saját privát életed felé, amin bárki beléphet, bárki láthatja, hogy mi van benned és ez nem jó és azt is elmondom, hogy miért. Az emberek nagyrésze nincs még azon a szinten, hogy megérdemelje az ingyen bizalmat ( ami egyenlő a fórumokon nyilvánossá tett képekkel és a hozzá csatolt szöveggel ), nincs miért beengedd őket egy olyan privát szférába, ami a tiéd, mert onnantól kezdve már csak akkor távoznak amikor ők akarnak és azt csinálnak odabent, amit ők akarnak. Leforditva : ha valaki " Depressziós vagyok, mit tegyek ? " cimmel és képpel kitesz egy kérdést, az ne csodálja, hogyha valaki később ezen a gyengepontján fog szórakozni, mert pont ismerte az illetőt, megtudta a baját és ennyi elég is volt.

2. Ez már ritkább eset, de van ahol sokat számit bármi ami veled kapcsolatos, a múltad főleg. Lehet baráti kör, egy kivételesebb család vagy akármi. Bármikor rábukkanhatnak a kérdésre, látják a képed, megvan a botrány.

3. Nem tartom még kis mértékben sem megoldásnak ezt a képfelrakásos dolgot, mert az esetek 99%-a nem oldódik igy meg, hogyha depresszió/mentális zavarok/stb. állnak a háttérben. Rövid távon úgy tűnhet, hogy " hűha, azt mondta rám, hogy szép vagyok, mostmár teljesen jól érzem magam ", de ez csak átmeneti, később visszajön a pánik, a félénkség, a levertség, stb.

Nem véletlenül illik tudni, hogy a mentális betegségeket felületesen kezelni egyenlő a nullával. Márpedig fórumoktól várni a megoldást az egy felületes kezelés.


Ezt most lehet, hogy te, mint 15 éves fiú, enyhe túlzásként tekinted, de bizony ebben a világban az okos hozzáállás az az, hogyha mindenre figyelsz, mert másképp azt sem fogod tudni, hogy honnan jött a baj. Egyszer még megérted, ha most nem sikerült.

2010. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

76%-os 15/L .. mi van akkor ha gyakorlatilag magasról sz*rok a többi ember olyas fajta megnyilvánulására, hogy: Láttam tettél magadról képet gyakorira, hogy megtudd, miennek látnak az emberek. Normális ember tudja magárol, hogy hogy néz ki, kapott már visszajelzéseket, hogy szép-e / csunya .

Szerintem egy rondább ember nem feltétlen tesz ki magáról képet, hangsulyozom, magáról! A szebbik réteg pedig szimplán bókokra vadászik... ha nem iratja ki a nevét, későbbiekben ugysem fogják tudni, hogy ki rakta ki a képet, pont amiatt, hogy az oldal anonim :)


Ha nem lenne megjelenitve a "nicknevem" simán kitehetnék magamról egy képet, mivel nem nagyon nézik az ismerősem az oldalt, és amugy sem érzem gáznak .. másnapra ugyse fog senki se emlékezni rá, mert a többi hülye ember hülye kérdéseivel lesznek elfoglalva.


The force will be with you.

2010. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

15/l ő oké nyertél, de van hogy pl valaki csak egy kis önbizalomra vágyik (szóval nem depressziós stb), ilyen célra azért kirakhat magáról képet, nem? :)



"Ezt most lehet, hogy te, mint 15 éves fiú, enyhe túlzásként tekinted, de bizony ebben a világban az okos hozzáállás az az, hogyha mindenre figyelsz, mert másképp azt sem fogod tudni, hogy honnan jött a baj. Egyszer még megérted, ha most nem sikerült." <- ezt azért kicsit vicces egy velem egy idős lánytól olvasni, értettem a mondanivalód ;)


15/f

2010. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Utolsó (17:17)


A tizenéves csitri lányok azt hiszik, hogy érettebbek/okosabbak a velük egyidős fiúknál.

A 15:38-as csitri az egyik példa. :)


(Bár az alap, hogy én nem rakok föl soha képet magamról az internetre.)

2010. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
10:44- Nem mondtam, hogy okosabb vagyok, de senki sem kérte a te véleményed !
2010. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

11:01

Fáj az igazság? :)

Igaz hogy konkrétan nem ezt írtad, de az írásod teljesen erre utal. :)

2010. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!