Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás az, ha pár másodperc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az, ha pár másodpercig hagyod magad átadni az ölelés, tapintás érzésének, amit egy 3. okoz, de aztán leveszed a kezét magadról és elutasítod?

Figyelt kérdés
Nincs se csók se szex, csak taperolás...
2011. ápr. 15. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Átgondoltad te ezt a kérdést? Igen,megcsalás. Ha van valakim,evidens,hogy nem taperolok senkit,és nem hagyom,hogy engem taperoljanak. gondolj bele a párod mit érezne,ha ezt olvasná és szégyelld magad.
2011. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Igen szerintem is megcsalás
2011. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Hát, talán inkább a lelki megcsalás kategóriájába tartozik. Az ugyanolyan szar dolog. De az életben mindig lesznek olyan dolgok, aminek ellen kell tudni állni, mindig ott lesz a csábítás ereje (bármilyen téren - nekem pl cigi. Ha le akarok szokni, mindig kapok ajándékba egy jó szivart, vagy hívnak kocsmázni, stb.)

Szóval ellen kell tudni állni. Ezt meg kell tanulnod, mert mire eljutsz oda, hogy megházasodj, akkorra már profinak kell ebben lenned.

31F

2011. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Sokaknak a szex jelenti a megcsalást. Szerintem a szex a legkevesebb azt lehet érzelmek nélkül is. Számomra az érzelem számít igazán megcsalásnak. Amikor már nem én vagyok a legfőbb bizalmas, amikor már nem velem nevet a legjobbakat, amikor már nem engem hív ha történik valami, amikor nem nekem önti ki a szívét, amikor nem én szereplek az álmaiban, amikor valakivel jobban érzi magát, mint velem. Gondolj bele, ezek nagyobb dolgok mint a puszta szex. ettől függetlenül puszta szex miatt is elhagynám a párom, de az érzelmi megcsalás veszélyesebb.
2011. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem nevezném megcsalásnak. Vannak dolgok, amik egyszerűen csak "jólesnek". Ha nem történt más, szerintem ne aggódj emiatt, de azért azt gondold át, hogy mit éreztél ölelés közben! Mert ha jólesett, és esetleg többre vágytál volna, akkor érdemes átgondolni az érzéseidet.
2011. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden dolog így szokott kezdődni.


Pont mint a drognál...

2011. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Akkor megcsalás, ha érzelmet is viszel bele.
2011. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
90%
Szerintem nem megcsalás és nekem az a tapasztalatom, hogy igenis szüksége van az embernek (férfinak és nőnek egyaránt)néha egy kis flörtre, vagy esetleg buliban szexuálisabb töltetű táncra. Így nem lehet belefásulni egy hosszabb kapcsolatba sem.
2011. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Megcsalás.
2011. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Én azt szoktam mondani a páromnak mikor látja rajtam, hogy észrevettem nagyon megnézett egy másik nőt, hogy nézni szabad.

Szóval szerintem a tapizása egy harmadiknak, vagy egy harmadik fél általi tapizás pár pillanatra való engedése is már megcsalás.

2011. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!