Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás az, ha pár másodperc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az, ha pár másodpercig hagyod magad átadni az ölelés, tapintás érzésének, amit egy 3. okoz, de aztán leveszed a kezét magadról és elutasítod?

Figyelt kérdés
Nincs se csók se szex, csak taperolás...
2011. ápr. 15. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egy másik nő/pasi megbámulása is megcsalás, ha szexuális célzatú.
2011. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem megcsalás.
2011. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás - szerintem. Akik hosszú kapcsolatban élnek, azok tudják, milyen jól tud esni, hogy más is vonzónak tart bennünket. És ez független attól, hogy mennyire szeretjük a párunkat, attól még szerethetjük ugyanúgy. Ennyitől még senki kapcsolata nem dőlt össze... de ha már érzelmek is vannak, akkor bizony mindannyiótok érdeke, hogy átgondoljátok, mielőtt valaki jobban sérül.
2011. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jólesett és megálljt tudtál parancsolni,ez nem megcsalás!
2011. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

hja


ha nő csinálja: akkor csak a párja elhanyagolásából eredő kis kilengés, csak érzelemre, oda figyelésre vágyás


ha férfi: akkor megcsalás

2011. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16.08-assal értek egyet maximálisan. Néha szüksége van az embernek egy kis flörtre, kell a visszaigazolás, hogy igenis nő vagyok, attól, hogy párkapcsolatban élek. De persze meg kell húzni egy határt, ez kinek hol van. Nálam ez még határon belül van.
2011. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ennyi válasz érkezik majd. Köszönöm mindenkinek.
2011. ápr. 16. 07:03
 18/18 anonim ***** válasza:
ez megcsalás, szánalmas vagy!
2011. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!