Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, hogyha felraksz magadról képet ide és mindenki megtudja ki vagy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
de igen
2010. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De ! Nagyon gáz
2010. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az gázabb, ha nem tudod melyik kategóriába kell rakni a kérdésed... és aztán jön rá minenki, hogy a Márk vagy!
2010. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Úgysem ismeri fel senki és ha mégis, akkor sem tud semmit sem tenni. Még csak cikizni sem lehet vele mert ez ugyanolyan mintha MyVIP-re tette volna fel a képét, ez is csak egy közösségi oldal. Mielőtt nekemugranátok: Nem, még nem tettem fel képet erre az oldalra és nem is akarok. Sőt, személyesen senkit sem ismerek aki tett már fel, szóval nincs kit védenem.


15/f

2010. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gáznak gáz, de van aki szereti nézegetni az önértékelési zavaros meztelen/félmeztelen lányokat, szóval nekünk biztos jó, ha nekik nem is.
2010. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
azért raktam ebbe a kategóriába mert ezt többen olvassák :D és köszi a válaszokat
2010. aug. 31. 14:36
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ milyen kérdés alatt van a kép.

Kissé gáznak találnám, hogyha egyik haverom olyan kérdés alá rakná be a képét, hogy " Bejövök nektek ? " vagy " Jól nézek ki ? " vagy ilyesmi.

Meg amúgy másképp is gáz lenne szerintem és valaki emlitette a MyVip-et, hát elmondom mi a különbség: a Myvip, Twitter, Facebook, stb., ezek ismerkedésre vannak és ott teljesen normális, hogy felraksz magadról képeket, DE a gyakori másról szól. A gyakorin a saját problémáidat rakod fel első sorban és utána hogyha emellé még képet is raksz az azért gáz, mert :

1. Feltárod az identitásod - szerinted ez miért anonim oldal ?

2. A magán problémák szerintem nem internet témák és nem kell őket ország- világ tudja.

Na csak ennyiért, de ha valaki nem zavarkodik emiatt az az ő privát dolga, az biztos, hogy egy intelligens embert én nem tudnék elképzelni, hogy ide magáról rakjon fel képet, mert azért annyi esze van, hogy esetleg páran felismerhetik és bizony az emberek szemében minden számit, minden amit teszel vagy egy + vagy egy - , nagyon ritkán semleges.

2010. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
14:46 sztem irtó jó választ adtál és teljesen igazad van, ilyen szöveget hány éves tud írni? :D
2010. aug. 31. 14:56
 9/17 anonim ***** válasza:
14:46 vagyok és 15/L :-D
2010. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, ha egy intelligens ember feltenne képet magáról? Igen, valószínűleg önértékelési zavarai vannak és bátorítást vár, viszont ettől még nem árt senkinek. És ha itt teszi fel magát kevesebb az esélye hogy felkerüljön pedomaci.hu -ra ami MyVIP-ról, Iwiwről és ilyen oldalakról csemegézik... Inkább ismerje fel egy-két ember egy anonim oldalon minthogy ribancnak nézzék... Ráadásul ha kikapcsolja a neve mutatását akkor még a válaszait sem tudják visszanézni úgyhogy semmit nem érnek el azzal hogy kint van. Csak szimplán feltett egy képet magáról és írt egy kérdést, miért lenne ez olyan nagy baj? Annak az esélye hogy felismerik, egy az ötvenezerhez... De ha felismerik, akkor sincs belőle baj, legfeljebb ha a kérdése "szerintetek elég nagy a farkam?" jellegű volt....


15/f

2010. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!