Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég béna vagyok a csajozásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég béna vagyok a csajozásban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy lány akibe bele zúgtam 17 hónapja és 18 napja, 2009 március 13-án pénteken, először idén beszéltünk április 23-án pénteken, július 12-én szombaton felvettem MSN-re és ott beszélgettünk, néha találkoztunk, mit tegyek? mit mondjak neki? segítsetek, ha lányról van szó nagyon béna vagyok, 15 vagyok, fiú, még nem volt barátnőm, de belé nagyon szerelmes vagyok, először az érzéseimről beszéljek, aztán bókoljak, vagy mit tegyek?, mit mondjak?
2010. aug. 31. 12:25
 1/5 Fülünyúl ***** válasza:

Majd kinövöd a bénaságot. Addig meg mondj neki azt amit akarsz. Olyat ne mondj neki, amit te sem hallanál szívesen, maradj őszinte és "hétköznapi", ne játssz szerepet. Minden más megy magától.

Ha esetleg nem vevő rád, nem tetszel neki, akkor hagyd békén, nem kell erőszakoskodni.

2010. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu kérdés :D normális ember nem dátumozik ennyit :D
2010. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem kamu kérdés, tudod, ilyen elvont figura vagyok, félek a csajoktól, fejben nagyon jól számolok, és nagyon jó a memóriám, imádom a dátumokat, a lány imádja bennem :D
2010. aug. 31. 13:09
 4/5 kayl18 ***** válasza:
akkor szerintem csináld azt hogy szeptember 1-én 8 óra 45 perckor menj oda a csajhoz és beszélgess vele, vagy húzd meg;)
2010. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos nem lehetséges, nem egy suliba járunk :(

ha egy suliba járnánk akkor nem várnék 8:45-ig, az első óra végéig, hanem már tanítás előtt beszélgetnék vele, mert beszélünk-beszélünk, csak barátként tekint rám

2010. aug. 31. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!