Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám meg magyarazni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám meg magyarazni vita nélkü? böv lent.

Figyelt kérdés
öszeveztünk régebben a baratnömmel szakitottunk .. és most ujra eggyüt vagyunk es a szüleim... nem engedik h talakozzak vele stb.18+ hogy tudnam nekik meg magyarazni h vele akarok lenni? mindent mondtam már h szeretem meg minden és ök hülyének neznek engem hogy kibékülök vele papucs vagyok stb 18/f
2010. aug. 31. 12:12
 1/4 Kamuuu ***** válasza:
Szard már le őket ebből muszáj veszekedés mivel nem lehet mást legalábbis most nem jut eszembe mond neki hogy már felnőtt vagy és nem érdekel mit gondolnak rólad te akkor is őt akarod vissza kapni ennyi:D
2010. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de egyszerüen nem értem öket... miert dzólnak bele
2010. aug. 31. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a csaj? Mármint miért írtad azt a 18+-t? Mi baja van a szüleidnek vele?
2010. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ö 16 éves én 18 de mig nem szakitottunk semmibajuk nem volt iitt is volt én is naluk is jo vt minden:S:S
2010. aug. 31. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!