Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap van valami kis vita. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Naponta 4-5 dolog mindig akad amin barátnőmmel összekapok, és utána elkezd sírni ha megsértem. Utána jön nekem a lelkiismeret furdalás Utóbbi időben párszor azzal estem neki, hogy vissza küldöm az anyjához lakni ha megpróbál átverni és még egyszer megcsalni. Fogadkozik, hogy nem tesz ilyet csak engem szeret stb. de én nem bízom benne eléggé. a volt barátját leszopta amit nem mondott el, de ez már régi dolog, azóta nem tett ilyet, én adtam esélyt neki, de nem tudok bízni pedig ennek 1 éve lassan... mit tegyek? nagyon szeretem pedig!
2011. nov. 8. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolkodj el rajta, érdemes e így tovább folytatnod...nem is, inkább azon, meg tudod e erőszakolni magad annyira, hogy ténylegesen elkezdj bízni benne...mert ha úgy érzed, erre nincs lehetőség, akkor semmi jó nem fog kidülni a kapcsolatból... tapasztalatból beszélek, voltam már mindkét oldalon... az egyik kapcsolatom azért ért véget, mert a párom megfojtott a beteges féltékenységével és a vége már az volt, hogy gyakorlatilag elhagytam önmagam, bezárva éreztem magam, mint valami szerencsétlen háziállat egy félméteres láncon


most az új párommal én vagyok a féltékeny fél, és tudom, hogy ez sem jobb...mindig csak azt a félt hibáztatják aki nem bízik a párjában és féltékenykedik, pedig annak a félnek is rettentő nehéz...az állandó bizonytalanság, a félelem, átérzem mostmár én is, hogy milyen, és igen bűntudatom is van miatta, mert én is minden apróságból vitát csinálok,pl a ma éjjelt is végigveszekedtük... adok magamnak egy utolsó esélyt, mától tényleg megbízom a páromban... de ha megbukok ebben, akkor el fogom engedni


22/L

2011. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

próbálok de egy ilyen megcsalás után nem egyszerű... nem egy csók volt hanem több amit tett és ez bennem maradt...


sok sikert nektek! köszi!

2011. nov. 8. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:

A kicsi viták és a sértődés lelki terror amitől meg fogod utálni őt!

Miért tette? Biztos h még a régi emlékek miatt. Szerintem egy jó kapcsolat alapja h nem kérdezősködünk! Ha szereted és kell neked, akkor tegyél rendet a fejedben és a gondolataidat rendezd el! Ha ez kész akkor jól meglesztek!

2011. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!