Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért gáz az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért gáz az ha egy fiú kimutatja hogy mit érez?

Figyelt kérdés
Például a barátnőmet mindig én hívom randira és beismerem kicsit nyálas vagyok vele mikor együtt vagyunk, de ezzel mi a baj?Gyakran ezzel úszik el egy kapcsolat és hiába kellene ellene tennem valamit nem tudok.De ez miért gáz?????
2010. aug. 31. 11:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én nem vagyok valami romantikus meg "nyálas" tipus, mégis most van barátom. Ő eléggé érzelmes fiú és én imádom benne ezt is. Hiába punk és "rosszfiús a külseje", mikor kettesben vagyunk egészen más minden. Szerintem a leányzó nem is érdemel meg téged, ha nem értékeli azt, amit neki nyújtasz. :) 17/L
2010. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hát én úgy vettem észre minél "rosszfiúsabb" valaki annál érzelmesebb kettesben:D

egyébként kérdező, ne aggódj, az nem baj ha mindig te kresed ha legaálbb msnen ír neked. Valószínű ugy van vele, hogy elégszer hívod te, így nem kell neki.

2010. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az lehet, hogy rád ír msn-en, de az kicsit érdekes, ha egyszer sem mondja, hogy látni szeretne. Én el sem tudnám képzelni azt, hogy én pl ne kérdezzem meg a barátomtól, hogy nincs-e kedve talizni, mozi, séta, fagyi stb... Te tudod, gondold át!
2010. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Fülünyúl ***** válasza:

1. Minden nő álma az a férfi aki kimutatja az érzelmeit. Általános problémájuk, hogy általában nem mutatják ki.


2. 99%-ban a férfi hívja randira a nőt, ebben sincs semmi rendellenes.


3. A nők szeretik ha éreztetik velük hogy szeretik, néha mindenről megfeledkezve jó csak ülni valahol kettesben stb. Sokan ezt nyálas romantikának tartják, pedig nem is az.


4. Ha a barátnődnek nem tetszik, akkor csekkold le odalent, mert lehet hogy nem is nő, de viccet félretéve át kéne gondolnod, hogy érdemes-e erőlködnöd nála, ha úgysem tetszik neki ahogy viszonyulsz hozzá.


5. Lehet, hogy az a fajta lány, aki azt szereti ha bunkók vele, kihasználják, cibálják és szidják. A mai világban sosem lehet tudni. :)

2010. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!