Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért gáz az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért gáz az ha egy fiú kimutatja hogy mit érez?

Figyelt kérdés
Például a barátnőmet mindig én hívom randira és beismerem kicsit nyálas vagyok vele mikor együtt vagyunk, de ezzel mi a baj?Gyakran ezzel úszik el egy kapcsolat és hiába kellene ellene tennem valamit nem tudok.De ez miért gáz?????
2010. aug. 31. 11:52
1 2
 1/14 Kamuuu ***** válasza:
65%
Én is kiszoktam mutatni... hát olyan lányt kell találni aki szereti ennyi
2010. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. És igy lesz nektek a legjobb. Nem egy ál emeber való neked, aki kamuzik.
2010. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kamuuu ***** válasza:
37%
XD
2010. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van két véglet, és mindkettő ugyanolyan kellemetlen tud lenni. Viszont ez - nálam legalábbis - nem azt jelenti hogy nem mutathatja ki az érzéseit valaki. Én szeretem ha kimutatja. Viszont ha cuncogós nyálas egy pasi, az majdnem olyan rossz mintha bunkó lenne.
2010. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kamuuu ***** válasza:
Jó az igaz én legalább nem vagyok olyan érzelmes hogy mindenen sirok vagy hasonló szal nem vok olyan se aki meg az egy éjszakás kalandokat keresi mértékkel vagyok érzelmes:D
2010. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj amég nem a lábam nyomát csókolgatja.
2010. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És az se gáz hogy mindig én hívom randira?Heti 2-3x találkozunk.Mondjuk msnen minden nap beszélünk és akkor nem én írok mindig rá...
2010. aug. 31. 12:07
 8/14 Kamuuu ***** válasza:
Nem gáz mindig a fiúnak kell randira hívni kivéve ha a fiú félénk típus :D
2010. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem idegesítene ha nekem kellene a fiút elhívni.Szóval valószinűleg a rossz embereket találod meg.
2010. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor ne is parázzak azon hogy ő miért nem szól hogy látni akar?
2010. aug. 31. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!