Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kérdezte meg?

Figyelt kérdés
Arról beszéltem a barátnőmmel hogy kicsit fura hogy mindig én kérdezem meg hogy mikor találkozzunk.Erre írta hogy bocsi,meg végül is szívesen talizik velem,szal nem azért nem kérdezi mert nem akar.De akkor miért nem kérdezte meg hogy mikor talizzunk?
2010. aug. 30. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem hagysz neki időt? Ne keresd egy hétig, tuti fog. Ha meg nem, akkor talán jobb is.
2010. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert kényelmesebb neki ha te kérdezed meg. Esetleg mert annyira nem fontos neki, hogy találkozzon veled...
2010. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De basszus könnyű azt mondani hogy ne keressem egy hétig...
2010. aug. 30. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
pedig tényleg ezt kéne. lehet h kicsit sok vagy neki. várd meg amíg hiányolni fog.
2010. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De tuti rám ír msnen...mert azt szokta csak talit nem szokott kérni,mert azt általában én szoktam:S
2010. aug. 30. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert lehet úgy gondolja, a pasi dolga randit kérni. Csak ezt ciki a "szemedbe" mondania, mert az valahogy alap dolognak tűnik.
2010. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ok, a pasi dolga randit kérni. Az első pár alkalommal, de utána azért nehogy már a másik ne tegyen az egészért semmit!
2010. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és ha tőle kérdeznéd meg? de ne hagyd h kitérjen előle.
2010. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha kérnék egy randit és személyesen megmondanám neki hogy legközelebb akkor találkozunk amikor ő szól nekem.Ez így korrekt nem?
2010. aug. 31. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!