Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit tegyek? Otthagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit tegyek? Otthagyjam vagy küzdjek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az volna hogy van egy lány akit nevezzünk Móninak.Ő most 17 éves én vagyok 18.Neki van egy pasija és ő ugy van vele hogy szeret engem is meg a srácot is.Én már nagyon rég küzdök a lányért de végülis az van hogy kb havonta megkér hogy ne találkozunk mert a kapcsolata nem viseli el.Még azt sem hogy ha a srác megtudja hogy találkoztunk akkor kitör belőle valami féltékenységi hiszti és fenyegetőzik hogy nem bírja ki és akkor szakítanak(de jó lenneXD),de a lány nem szertne vele szakítani mert szereti őt is,meg engem is :-S Már vagy 10-ik alkalom hogy ezt eljátszuk és mindg ő veszi fel velem a kapcsolatot.Mellesleg még nagyon rég mikor még friss volt a kapcsoaltuk akkor is volt egy ilyen periódus akkor viszont rengeteg előnyöm volt lényegében nem szerette a srácot de elmentek 1 hétre nyarani és azóta dúl a love.A lány mikor együtt vagyunk akkor gyakran engedi hogy "megujjazam" meg volt rá példa hogy egyszer orálisan elégítsem ki.A lényeg az hogy most megint ilyen periódusban vagyunk és már pici szívem elvesztette rugalmasságát:D Mit tegyek? Ott haggyam szó nélkül s tünjek el az életéből? Lassan már a harag és szerelem egyszerre perzseli szívem (hú de költői tőlem,1-es irodalom átlaggalXD)Esetleg beszélgessek el a sráccal és mondjam el neki hogy mik folynak a háta mögött?Többször megkértem hogy szakítsanak de nem akar mert "annyira szereti" persze engem isXDSzerintetek mi legyen? Köszönöm hogy végigolvastátok és esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek!
2008. dec. 10. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott a lányt. Egyrészt milyen dolog az, hogy akkor keres, amikor a másik épp nem ér rá? Ezzel átveri a "rendes" barátját, téged pedig kihasznál. Felejtsd el, keress jobbat, biztos találni fogsz :)
2008. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a lány nem szeret téged, pont te mondod már legalább 10 alkalommal eljátszottátok a dolgot , igaz mindig ott van "nálad "! De ez csak kihasználás, én nem foglalkoznék vele, keresnék olyan lányt aki tényleg csak !! az enyém és nem mástol kell ellopni pár percre. !! Ö csak kihasznál !! szerintem !! Higgy magadban találsz te olyat is aki csak a tiéd.

Olyan meg nincs " hogy annyira szereti , persze téged is " ebbe ne higgy ! Ez csak duma.

Andi

2008. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a lányt. Nem éri meg, hogy magadat kínozd miatta. A srácnak ne szólj. Nagy a valószínűsége, hogy te kerülnél ki vesztesként a háromszögből.
2008. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolót nem értemXD Ha ott hagyom akkor kikerülök a háromszögből mint vesztes.Ha szólok a srácnak akkor is kikerülhetek a háromszügből mint vesztes.Lényegében ezzel csak annyit ronthatok el hogy max megutál de szerintem akkor már édesmindegy hiszen sose találkoznánk utánna.
2008. dec. 11. 13:47
 5/5 Srapnel ***** válasza:

Képzeld el, hogy előtted van egy tányérnyi a kedvenc kajádból. Nagyon szereted, már az illatát is. Aztán én összekeverem (tegyük föl, hogy keverhető, mint a pörkölt, vagy a rizseshús) egy maréknyi homokkal. Na most az íze nagyon frankó, ugyanaz, mint eddig, eszegetsz is belőle, de a homok akkor is zavar, meg nem túl jó, roszog a fogaid között. Szóval jó is, meg nem is. Mit csinálnál ezzel a kajával?


Megmondom. Ki kell dobni, mert az egész egy nagy zavaros keverék, amiből nem tudsz úgy jó részt kivenni, hogy ne legyen benne rossz.

2008. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!