Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz ha párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz ha párom és köztem 17 év van?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt de én csak fél év után adtam meg magam, aztmondta ha ugyérzem hogy meg akarom tenni akkor szoljak neki, addig meg elmegyünk mindenfelé meg jólérezzük magunkat

bár mindeketten otthon ülös tipusuak vagyunk szoval feltaláltuk magunkat a környezetünkben is.Mondhatom nagyon jól érzem magam vele semmi problémánk egymással.aztmondta h azt szereti bennem hogy a korom ellenére okosnak tart meg teljesen más a gondolkodásmondom mint a volt barátnöinek,szereti hogy nem járok bulizni nem iszom és nem drogozom,nem dohányzom.nekem is tetszik benne hogy ő sem iszik,cigizik,drogozik annak ellenére hogy 37éves,iszonyú jól megértjük egymást még szinte sosem veszekedtünk.szerintetek van miért aggódnom? vagy mi a véleményetek hogy ekkora korkülbséggel is nagyon jól megvagyunk?


2010. aug. 30. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Alapbol semmi gond nem lenne ha nem akarnál mondjuk családot nem gondolod, Vagy most 22 évesen szülsz egy gyereket neki, és majd ő eltart?Jövőre nem is gondolsz? Amikor a gyereket szülsz neki( ha szülsz, akkor ő már 40 felett lesz és akkor még a gyerek épp h csak megszületett:S)


Szerintem hülye vagy már bocs:S nekem is volt idősebb hapsim de nem ennyire:S 17 év.. nem vagytok nomrálisak. ok h szereted meg elvagytok? De neked nem kell család?


L 22

2010. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A 17 év még nem sok. De gondolj bele, abba hogy ha gyereket akartok, mint azt már egyik előttem szóló leírta, meg a szex. Most még 37 éves a pasi, de mi lesz 15 év múlva? Akkor ő lesz 52, te meg 35. Ott lesznek majd emiatt a gondok. Addig is sok szerencsét!
2010. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
igen 17 évesen ismertem meg.szüleim 7 éve elváltak anyám vitte a növérem ami igen kellemetlenül érintett én apuval élek egy családiházban és spontán nem örült neki apu de mivel mindennap ittvan velünk bár együtt nem lakunk ő anyukájával él de szabadnapjába jön ha délelöttös jön ha délutános akkor munka előtt találkozunk.na szoval apu látta hogyy jol megvagyunk nem ellenezte csak attol félt h majd kihazsnál és elhagy de szerencsére nem igy volt.mai napig együtt vagyunk és elfogadjuk a másikat a hibáival.valószinünek tartom ha anyám nem szakitja szét a családot nem lenne nekem a Zsolti,sőt talán korombeliekkel lennék,de ezek engem nemigazán mozgatnak..szeretem a nyugis életet aki tudja mit akar és nem csak arra vár hogy éjszakabá ugorhasson a haverjaival holt részegre igyák magukat,nemvonz ez a társaság ő meg tudja mit akar és ez megfogott benne.
2010. aug. 30. 15:52
 14/15 A kérdező kommentje:

gyerek téma....

nekem nem lehet gyerekem.erről pedig nem kivánok nyilatkozni hogy miért ....sajnálom...ez most amugy kicsit rosszul érintett.Ha lehetne biztos szerettem volna gyereket.de ez már lényegtelen

2010. aug. 30. 15:54
 15/15 anonim ***** válasza:
kicsit gáz, hogy a párod és közted 17év a korkülönbség, de az még gázabb ,hogy a 37 éves pasid még az anyucival él :D
2010. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!