Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem tud az anyja és köztem választani?

Figyelt kérdés
6 évig együtt éltünk amikor a párom hazaköltözött az anyjához,mert ő egyedül maradt!Én nem költöztem a néni körülményei és személyisége miatt!Azóta eltet egy év!Nem tudnék az anyjával együtt lakni,viszont nem állíthatom választás elé sem a párom mert tuti az anyját választaná!A néni mindent megtesz, hogy ellenem hangolja a fiát!Most egyetlen megoldás az lenne hogy vagy elhaygom vagy választás elé állítom.Elhagyni nem tudom, mert szeretem,választani meg nem engem választana,mert most sincs soha igazam anyukával szemben!Mit tennétek ebben a kutyaszorítóban????
2009. szept. 14. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fiú hány éves? 5???


Keress olyat, akinek Te vagy a fontos, jó, nyilván anyu az Anyu, de a barátnő az akivel a jövőjét tervezi az ember, nem élhet örökké az Anyjával...

NEm képes felnőni, keress mást szerintem.

2009. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadóval teljesen egyet értek


Meg is kapta a pipát

2009. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 26 vagyok a párom 35.Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 14. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Akármit is írok:DNem megbántani szeretnélek vele!:D

Először is..nálunk is így volt..bálasztás elé állítottam..amikor megmondta..hogy az anyja mégis az anyja..megmondtam most azonnal pakoljon és menjen el..másnap jött vissza,hogy nem bírja nélkülem..

Másodszot..te is tudod..,hogy nem hagyhatod annyiba..hiszen..mégiscsak 35 éves..és már családra is lehetne koncentrálni..nem üllhet mindig anyukája szoknyáján..mondd el a próblémád..ha nem változik..akkor hagyd ott..még nem nőt fel..

Harmadszor..mi úgy oldjuk meg:D2 naponta megnézi az anyját..ahova hozzá teszem.. nem vagyok hajlandó elmenni..(utálom) 2 órát ott tölt és jön vissza:Dnéha ott alszik..de ma már belátja,hogy igazam volt..


l/25 pasim f/30

2009. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna én is utálom az anyját,pedig 72 éves!És ő sem szeret engem csak azért mert nem vagyok ,,paraszt,,!Ő zsarolja a fiát hogy képtelen egyedül élni ezért-azért!Én azért nagyon úgy érzem győzne a banya!Köszi a válaszokat nagyon kedvesek vagytok!!!
2009. szept. 14. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!