Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúról lenne szó aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúról lenne szó aki nemtud választani köztem és egy másik lány között. Hogyan tudnám magamhoz csábítani?

Figyelt kérdés
A másik csajnak van pasija de rájött, hogy ő azt a fiút szereti aki velem flörtölget meg minden. És most a fiú nem tud választani a csaj és én köztem. Azt mondja mind a kettőnket szereti. Hogyan tudnám őt úgymond magamhoz csábítani? :S:S nagyon fontos lenne :S
2010. márc. 9. 04:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Női praktikák :) Hogy konkrétan mit kellene tenned azt nem tudom, mert az pasifüggő. Van aki nem szereti ha nyomulnak, van aki a félénkebb lányokra bukik stb.

Szóval nem tudom milyen a srác de próbálj mérlegelni.. Pl legyél megbízható és kedves ha azt szereti, vagy legyél vadabb ha épp arra bukik, de semmiképp se rendelődj alá! Próbálj úgy a kedvében járni hogy azt érezze h téged meg kell szereznie és egy kincs vagy szóval ne csüngj rajta, de mégis legyen rád szüksége.

2010. márc. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben simán továbblépnék, és ha megkérdezi miért ilyen könnyedén, akkor csak visszkérdeznék... Egy ilyen pasiért trükközni? Ááááá, fogj másikat...
2010. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Hasonló a véleményem nekem is :) de inkább a kérdésre válaszoltam.
2010. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
háát csak az a helyzet hogy nagyon megszerettem a fiút, meg mondta is hogy szeret meg minden.. meg hogy én vagyok eggyik legfontosabb neki, hát nemtudom :S majd lesz ami lesz.. de majd midnent beleadok :) azéért köszönöm :)
2010. márc. 9. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tud választani nagy gondok vannak..sőt ha már választania kell és nem egyértelmű a dolog akkor még nagyobb baj...Tudom hogy nem könnyű de keress mást...

Vagy ha annyira nagyon kell,akkor amikor beszéltek mondd neki hogy: akárhogy is döntesz jó döntés lesz és nekem az a fontos hogy te boldog legyél vagy velem vagy vele de boldog legyél,mert fontos vagy nekem és nekem csak ez számít...

Ha azt látja rajtad hogy számítasz neki és van egy csöpp esze akkor téged választ

Sok szerencsét;)

2010. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem nagy gond, hogy nem tud választani.. előfordul ez idősebb korban is nem csak tiniknél. Nekem ilyenem volt, amikor egyszerre 2 pasiba voltam szerelmes, azóta sem tetszett annyira senki csak fura volt h pont egyszerre találkoztam velük és egy időben..

nah de a te esetedben nem biztos h erről van szó, inkább ez tetszés és fellángolás és a hormonok is dolgoznak.. de majd az idő eldönti..

2010. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyébként msot kiderült, hogy a csaj lehethogy csak direkt csinálja, mert nem akarja hogy enyém legyen a pasi :)

egyebkent köszönöm a tanácsokat :)

2010. márc. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!