Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Adott 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Adott 2 lány nem tudok választani de megbántani se akarom öket.

Figyelt kérdés
Adott 2 csaj. legyen A és B. A-val táncoltam egy buliban és legjobb barátom rokona. Nos a legjobb barátom családja össze akar minket hozni öszintén még nem sokat beszéltünk. Viszont a B-vel néhány nappal találkoztam egy közös barátunknál és ott szerelem elsö látásra nagyon szép és jól kijövök vele viszont vele ritkán tudok találkozni [max hétvégente, iskolai szünetekben, A-val viszont majdnem minden másnap[hétköznaponta]] Mivel egyiket se ismerem teljesen és egyiket se akarom megbántani mit tegyek? [egyidösek az A már nagyon bele élte magát B-vel smárolásig jutottunk] Melyiket válasszam jelenleg A iránt még csak örláng van de még nem találkoztunk B-vel viszont szinte egy hegesztö. mit tegyek? 17/F
2011. jan. 31. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

B :)

DE HA NEM VAGY BIZTOS BENNE, AKKOR VÁRJ MÉG EGY KICSIT ISMERD MEG JOBBAN ŐKET,ÉS UTÁNA DÖNTS.

2011. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válasszd C-t. Vagy engem!
2011. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sose szerettem ha vki a hátam mögött vagy tuttomal akart öszehozni vkivel ,szal B
2011. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerd meg A-t is és dönts!
2011. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bééééééééééééééé,és ha mégsem úgy alakul ahogy gondoltad,akkor lehet még ott lesz az A.:)
2011. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!