Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van számomra 2 fontos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van számomra 2 fontos lány soha nem akarom őket megbántani de mégis sikerűl hol eggyiket hol másikat mit tegyek hogy változzak?

Figyelt kérdés

Na szval 18 éves srác vagyok és van számomra 2 nagyon fontos lány ők az éltemben az első két személy aki teljesen elfogad olyannak amien vagyok (nem iszok, nem cigizek, nem járok discoba) van B. aki nekem a legfontosabb (talán szerelem van köztünk nem tudjuk) ő volt az akit elsőre ismertem meg és a világon mindent megtudok vele beszélni mégis sikerűlt már megbántanom amit pedig állandóan elakarok kerűlni mit tegyek hogy többet ne sikerűljön? És van M. akit B-n keresztűl ismertem meg ők ketten legjobb barátnők és ha összejárunk akkor így 3-asban vagyunk őt is sikerűlt már megbántanom igaz ő nekem 100% barát kategóriába tartozik.

B.-t most megint csúnyán megbántottam mert az ex. fiúja sokat járt, jár hozzá és nem tudja leállítani mert a srác nem ért a szép szóból én már nagyon sokat beszéltem vele erről de B. szarik a srác fejére nem tudja érdekelni mit akar nekem viszont nagyon rosszúl esik látni hogy szenved tőle.(De most ne ebben segítsetek!)


Kérek mindenkit aki tud hogy segítsen nekem hogy soha többet ne bántsam az számora talán 2 legfontosabb személyt!

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! :) B.16 éves M.16éves


2010. nov. 6. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem itt kell kérdezgetni, magadtól kell rájönnöd. Ha sikerül, akkor akár történhet még valami, ha nem, akkor ez volt a tanulópénz, hogy mit ne csinálj, hogyan ne viselkedj!


(Ja, esetleg szerezz valahonnét egy helyesírási szótárt, mert e téren is van még hova fejlődnöd, úgy látom...)

2010. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy tudom a választ a kérdésemre, csak szerettem volna tudni mit gondol erről más illetve tud-e jótanácsot adni a jövőre
2010. nov. 6. 07:50
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ne bántsd meg őket. fogd vissza magad. ennyi. erről nagyon véleményt nem lehet mondani.. nem tudom mit szeretnél hallani..
2010. nov. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!