Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz ha párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz ha párom és köztem 17 év van?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt de én csak fél év után adtam meg magam, aztmondta ha ugyérzem hogy meg akarom tenni akkor szoljak neki, addig meg elmegyünk mindenfelé meg jólérezzük magunkat

bár mindeketten otthon ülös tipusuak vagyunk szoval feltaláltuk magunkat a környezetünkben is.Mondhatom nagyon jól érzem magam vele semmi problémánk egymással.aztmondta h azt szereti bennem hogy a korom ellenére okosnak tart meg teljesen más a gondolkodásmondom mint a volt barátnöinek,szereti hogy nem járok bulizni nem iszom és nem drogozom,nem dohányzom.nekem is tetszik benne hogy ő sem iszik,cigizik,drogozik annak ellenére hogy 37éves,iszonyú jól megértjük egymást még szinte sosem veszekedtünk.szerintetek van miért aggódnom? vagy mi a véleményetek hogy ekkora korkülbséggel is nagyon jól megvagyunk?


2010. aug. 30. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De.
2010. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20 éves vagy.
2010. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen 20 vagyok
2010. aug. 30. 15:12
 4/15 anonim ***** válasza:
15:09 Jó meglátás;)Grat(Y):DDDD
2010. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. Ti érzitek hogy sok vagy nem sok.
2010. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan vészes...,jól megértitek egymást, nem hiába vagytok együtt 3 éve :)

Ne foglalkozz más véleményével, mert ez nem olyan dolog, hogy "14 éves vagyok és a pasim meg 31 éves"

2010. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez egy kicsit naivan fog hangzani de ha szereted, ő is szeret és megértitek egymást akkor szerintem nem számít. De ez csak az én véleményem. :)
2010. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
KÖszönöm az eddigi válaszotokat,mondom semmi problémánk nincs egymással,csak kiváncsi voltam Ti kivülállóként mit láttok ebből:)
2010. aug. 30. 15:23
 9/15 anonim ***** válasza:
3 éve vagytok együtt.... akkor te 17 évesen egy 34 éves emberrel voltál együtt??!!
2010. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Még 1 matek zsenixDD..istenem hányan vagytok még??xD...am mi van akkor ha 17évesen 34éves pasija volt?Nem tök8...mint látod szeretik egymást és jól elvannak;)

Viszont lenne egy kérdésem kérdező...a szüleid mit szóltak a párodhoz?:)

2010. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!