Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ilyen a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen a barátom? Vagy ez idővel "elmúlik"

Figyelt kérdés

nemrég jöttünk össze de teljesen körülugrál. ha nem tudunk sokat beszélni msn-en mert vagy ő vagy én nem vagyunk fent akkor felhív. akár egy nap 2X is. még nagyon az elején vagyunk talán ezért ? vagy idővel majd azért lenyugszik vagy mi lesz ??


szeretem ne értsetek félre csak mivel én nem vagyok ez a típus aki rámászik a barátjára kicsit furának tartom.

én 16/L ő 18/F


2010. aug. 30. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar, beszéld meg vele...
2010. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt eddig barátnője vagy már rég volt és akkor most nagyon örül hogy te vagy neki és nem akar elveszíteni ezt tartja a kapcsolatot de mondjad neki csak lazán hogy álljon le 1 kicsit mert neked ez így kicsit sok jobb lenne ha kicsit kevesebbet foglalkozna veled de ne hanyagoljon el.Ha ezt akarod akkor mond neki ezt :)
2010. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem zavar. csak furcsának tartom. de félek h ha szólnék neki h ne keressen ennyit akkor megbántom.
2010. aug. 30. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Menekülj.
2010. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 HerevErik ***** válasza:
Ez bizony répázni akar ;)
2010. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem értem,mi abban a furcsa,ha van az embernek egy párja,és keresi őt,érdeklődik iránta,és hívja őt...hiszen egy pár vagytok,nyilván szeretitek egymást...akkor ez mért furcsa? Örülj neki,hogy ilyen párod van,mert a hívásokból itélve hiányzol neki. 2x telefonáltok,csak? És ez neked sok? Hát,nem tudom velem van e a baj,de ezt nagyon nem értem..örülnöd kellene,hogy ilyen irántad,jobb lenne ha le se sza*na? Ha nem beszélnétek napokig,és nem tudnátok egymásról napról napra semmit? ...

No de te tudod....

Az én párom,amikor csak tud (és tudja,hogy nekem is van időm,és nincs dolgom) hív, és gyakran órákat beszélünk (igaz,hogy hetente csak 2x talizunk,mert én még suliba járunk,és pár km-vel odébb lakik tőlem),de mindig nagyon örülök neki,nem beszélve az esti édes,néha pikáns sms-ekről...de még sorolhatnám...


Egyébként meg szerintem,ne említsd meg a párodnak,hogy neked ez már sok,mert megharagudna rá,rosszul esne neki (jogosan!) ,úgyhogy vagy elfogadod és örülsz neki,hogy ilyen párod van..vagy szakítasz vele


17L

2010. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ért a Nőkhöz, hiszen, ha egy Nőnek felkelted az érdeklődését, majd nagyívből lesz@rod azt kifejezetten élvezik.
2010. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!