Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom miért,de félek,hogy...

Nem tudom miért,de félek,hogy a barátom undoritónak fogja tartani,ha majd benyúl a bugyimba Lehet ez ellen valamit tenni? Majd elmúlik?

Figyelt kérdés

:P .nem undoritó az neki?jó lenne ha többség fiú válaszolna :) KÖSZI

ja meg még szégyenlős is vagyok,de valami iszonyat szerelmesek vagyunk egymásba a barátommal :) .Például meztelenül hülyén érezném magam.Vagy az első pár alkalommal mindenki igy van?


2009. jan. 3. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátod örülni fog ha benyúlhat a bugyidba:) Én is szégyenlős voltam, de ha a barátod szeret, akkor úgyis dícsérni fog és akkor majd megjön az önbizalmad:)
2009. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én extragátlástalan vagyok én ruhát sem próbálok próbafülkébe :)Szerintem ha odági juthat nagyon fog örülni ha meg nem akkor gondok vannak vele
2009. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog olyan nagyon örülni, mert úgy be leszel tojva ezek alapján, hogy zabszem sem fog oda beférni, nem hogy a pasid... :P Pettingeljetek sokat, mielőtt megpróbálja betenni! Mondjuk amíg élek nem fogom megérteni, hogy lehet valaki szégyellős olyannal, akivel eljutott a szexig... :)
2009. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nyugi, én is mindig ezen paráztam anno nem is olyan rég, de egyátalán nem fog undorítónak tartani odalent semmit, sőt, nagyon fogja élvezni, hogy végre engedsz valamennyit :). Eleinte én is szégyellős és gátlásos voltam, de idővel meg fogod szokni azt is. További szép estét! =)
2009. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:) köszi szépen,de még nem volt sex :P

de tényleg megnyugtattatok :) utánna remélem azért elmúlik :) tényleg nagyon megbizok benne

2009. jan. 3. 23:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szégyellős voltam, és szép lassan múlt el, amikor láttam rajta, meg mondta is, hogy mennyire imádja mindenem, az ultra pici melleimtől a kilógó kisajkakig. Már az, hogy nagy nehezen megengeded, hogy láthassa, értékessé és gyönyörűvé fogja tenni mindened. Ha szépen lassan haladtok, jó lesz! Ha már tényleg megbízol benne, eszméletlen jó érzés először meztelenkedni, olyan szabad:))
2009. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
uh :) majd valahogy csak sikerülni fog :P de KÖSZI szépen :)
2009. jan. 4. 02:04
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én is fiú, és imádok lányok bugyijába nyúlni, annál kevés jobb dolog van :-) buuugyiii :-)

az tök jó hogy nagy a bizalom közöttetek és nagy a szerelem! sok boldogságot!

2009. jan. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Szerintem ha eljutotok arra a szintre akkor nem lesz gond, nem fogja undorítónak találni hacsak nem vagy hermafrodia.

Ne feszegj, hagyd hogy ő irányítson, szerintem ha nagyon szerelmes vagy akkor nem vagy szégyenlős előtte.

2009. jan. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

utolsó válaszadó : köszi neked is,de mi az a hermafrodia?:P heh

2009. jan. 4. 03:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!