Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 12 éves lány vagyok és van...

12 éves lány vagyok és van egy barátom (14 éves). Múltkor csókolóztunk, ő pedig benyúlt a bugyimba és simogatott. Nagyon jó volt, de nem hagytam. Azóta minden este erre gondolok. Gáz amit csináltam?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 17:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
Most divat tizen pár évesen már ilyenket csinálni, de sztem ne engedd. nem akarok lelkiismeretfurdalást kelteni, de lehet jobb lenne ha nem engednél meg ilyeneket neki. ne rágódj rajta, csak máskor légy okosabb:)
2008. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
41%
nem gáz amit csináltál, és figyelj rám, tudom, hogy még fiatal vagy, de ha nem mentek tovább a simogatásoknál, akkor szerintem ebből nem lehet baj, ha szerelmesek vagytok egy picike élvezet járhat nektek is!
2008. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
47%
sztem ne rágodj semmin jó volt élvezted akkor csináljátok
2008. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
79%
Hahóóó emberek 12 éves a kisasszony!Ez még igen korai neki is meg a barátjának is
2008. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
20%

De hát a barátja nem megerőszakolni akarta egyből. Csak simogatni... :)

Ha tényleg szeretitek egymást, és megbízhatsz benne ennyi szerintem belefér, főleg, hogy élvezted is. Csak tudd hol a határ, mert tényleg fiatal vagy!

2008. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz, csak talán még túl korai. Ha jól esett, hát próbáld ki otthon egyedül, hogy milyen, simogasd magad, de szerintem még ne nagyon engedd a fiúnak, mert nagyon elbízza magát és hamarosan mást is akar. Inkább csak ruhán keresztül simagassátok egymást, nem késtek le semmiről, nem kell elsietni a dolgokat, ismerkedjetek még egy kicsit.
2008. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
45%
12évesen barbizzál!
2008. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
66%
Na igen még azt kéne csinálnia!Mi van ezekkel a mai fiatalokkal?12 évesen még mit tudhat ilyenekről?Én 12 évesen még nem is csókolóztam nemhogy még nyúlkáljanak a bugyimba!Úristen mi van veletek?
2008. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%

Bűntudatod semmiféleképpen ne legyen, felesleges.

De szerintem se engedd, azért 12 év tényleg túl kevés...

Ha ennyire jól esett, próbáld ki otthon, a maszturbálás már ilyen korban sem bűn szerintem:)

2008. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az, hogy nem engedted, arra utal, hogy még nem állsz készen olyan dolgokra, amikre még bőven ráérsz.

Abszolút nem gáz az, hogyha nem válasz olyanná, mint nagyon sok tizenéves mostanában.

Még mind a ketten nagyon fiatalok vagytok a folytatáshoz.

Ne szívd ezt most mellre, de a barbibabás hasonlat akármennyire durvának tűnik, jogos ebből a szempontból.

Nagyon eltúlozva, de jogos.

Mivel pedig valószínű, hogy nem állsz komolyabb dolgokra készen a barátoddal, ezért várj még, nem maradsz le semmiről sem :)

2008. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!