Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejöhet egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet egy 15 egy 28 évessel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 02:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rövid időre igen.
2010. aug. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Bár ritka, hogy egy 15 éves és egy 28 éves rendes kapcsolatot kialakítson, de nem példa nélküli. Az is lehet, hogy tökéletes lesz az ő kapcsolatuk, egy korabelivel viszont csak marakodnának.
2010. aug. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

szerintem nem

gondolj bele:

28 éves nő egy 15 éves fiuval az oldalán:Selég gázos

2.verzió: 28 éves férfi 15 éves lánnyal:O

sztem egyiksem jó..de ez az én véleményem..

2010. aug. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

A pedo az, aki nemileg abszolút fejletlen, tehát max 11-12 évesekre hajt.

Megrontás meg az, amikor valaki 14 éven alulit d*g meg.

Tájékozódj, mielőtt marhaságot írsz!

2010. aug. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
az utolonak igaza van.mellesleg ugy jött ki ha egy 16 éves összejön egy 19 évessel akor az pedo mer a lány nem nagy koru
2010. aug. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

nem az a pedo, aki kiskorúval létesít szexuális kapcsolatot. Az csak bűncselekmény.

Egyébként, a kérdés alapján azt feltételezem, hogy egy 15 éves kislány álmodozik egy 28 éves férfiról.

Szerintem maradjon álom. Nem érdemes, mert egy 28 éves rel. érett férfi soha nem fog megérteni téged. Másképp gondolkodik, ezért Te sem fogod megérteni őt. Egy 28 éves férfinak elvárásai vannak, és ha nem bírja a kislányos allűröket, szépen lelép, Te pedig belebetegszel, hogy átvertek. És nyugi, Te sem fogod bírni, hogy olyan dolgokról hallasz, amiről nem tudsz semmit, vagy korodnál fogva nem érdekel.

Ha fordított: 15 éves fiú, 28 éves lány. Na, az kínos...

2010. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Képzeld nem álmodozom csak szimplán hajt rám egy 28 éves fiú.És nekem is bejön.Hozzáteszem nem adnám magam senkinek se oda 15-évesen és az 28 fiú legalább 19 nézz ki!!!

(várom továbbra is a válaszokat!)

2010. aug. 30. 07:37
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

szerintem sok a korkülönbség.Egy 28 éves férfi nem csak sétálgatni,meg csókolózni akar.

találsz mást;)

2010. aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Simán lehet,de vigyázni kell vele,mert ugyebár fiatalkorú vagy és ha netalán tán teherbe esel, akkor őt simán lesittelhetik ha valaki feljelenti,vagy vmi következménye biztos lesz.AMúgy nekem 2 volt osztálytársnőm van akiknek a férje min.10-15 évvel idősebb.

25/l

2010. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Letta89 válasza:
76%

Párom és köztem 14 év van. Mikor összejöttünk én 17 voltam ő meg 31.Akkor mindenki azt mondta, hogy nem gond egy két hét, esetleg egy hónap és szét fogunk menni.


Ehhez képest eltelt 4 év, még mindig együtt vagyunk. Fél éve össze is költöztünk és minden rendben van köztünk.


Szerintem nem az a lényeg, hogy hány éves az ember, hanem hogy megtalálja azt, akivel közös hullámhosszon van.

2010. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!