Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mennyire értik a célozgatást? :D

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú. Olyan mintha én is tetszenék neki, vagy csak félreértem és haverkodik...De nem akarok tovább várni arra, hogy lép-e vagy nem, ezért szeretném neki mondani, hogy találkozzunk kettesben. De így nem akarom konkrétan kimondani. Ha csak célozgatok rá, akkor azt megérti? :D Vagy hogyan kellene?
2010. aug. 29. 21:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Írd meg msn-en úgy a legkönnyebb bevált módszer :D
2010. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint semmiféle célzást nem értek.. de ez az egyéni problémám.. :) 16/F
2010. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én sajnos semennyire se értem a célozgatást és nem is szeretem. Kezdeményezni se szeretek. Igen, ezzel minden esélyem elúszott... :D
2010. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

utolsó, te Terhes vagy:D:D:D

és nincs gond a lány kezdeményez. miért ribanc az aki kapcsolatot akar? én úgy tudtam hogy a ribanc aki pénzt akar a legkönnyebb úton.

ha visszautasít akkor nincsen semmi.

ha meg igent mond(amire komoly esélyed van szerintem) akkor van valami:) 3. vagyok

2010. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ne célozgass, felesleges. Nem értjük.

Ha akarsz valamit, kezdeményezz. Egyenjogúság van, ezért harcoltatok. Akkor élvezd az előnyeit: most már te is kezdeményezhetsz.

2010. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Na jó meggyőztetek :D

De hogyan tálaljam neki ezt a dolgot? Mit mondjak?

2010. aug. 29. 22:46
 17/22 anonim válasza:

Hát szoktatok haverokkal elájrni valahová?

mondjuk ha igen,ha nem, valami ilyesmit mondhatnál hogy:

'nincs kedved eljönni velem valahová,csak mit ketten?' :)


sok sikert,ird meg mitörtént :)

2010. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hát őt kreszről ismerem :D

Tiszta gáz, de már több mint 2 hónapja kinéztem magamnak, és egyszerűen ha vele vagyok megnémulok, pedig annyi mindent szeretnék neki mondani.

De ez jó ötlet amit írtál! :) Sajna a következő héten nem találkozunk, mert gólyatáborba fog menni, így 1 hét kiesés. Utána pedig már csak max 2 hét, és vége az egésznek. Úgyhogy bele kell húznom....

2010. aug. 29. 23:09
 19/22 anonim ***** válasza:
milyen jogsit teszed le??
2010. aug. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én konkrétan egyáltalán nem. Csak azt értem amit egyértelm?en a pofámba mondanak (bár olykor még azt sem).

21F

2010. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!