Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első sorban fiúk véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban fiúk véleményére vagyok kíváncsi mert ők talán jobban értik. Érzések vagy csak játék?

Figyelt kérdés
Bocsi ha nem egyértelmű de elég nehéz megfogalmazni.. Tehát.. Ha a szakítás után 1 év úgy telik el, hogy a fiú keres, hogy mennyire hiányzom neki és mennyire szeret még. Az egyértelműen szeretet? De ha azaz 1 év úgy telik el, hogy 1-2 hónap kimaradással folyton ír, hogy hiányzom neki és szeret engem, de abban az 1-2 hónapban nagy valószínűsége, hogy csajozott. Az még mindig szeretet? Eltűnik, újra felbukkan, eltűnik, újra felbukkan. A legfurcsább még is az, hogy amikor már ott lenne, hogy visszakapna.. akkor mintha úgy gondolkozna, hogy ’na oké meg van minden megint élem az életem minden happy de ha akar tőlem valamit majd ő jelentkezik, majd ő le jön hozzám majd ő, majd ő, majd ő…” és nem kap vissza. Aztán újra kezdődik minden elölről. Ez szeretet vagy csak játék..?
2011. ápr. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak játszik, vagy csak azért hajt néha-néha, hogy hátha beadod a derekad, esetleg fel is keresed emiatt. én így gondolom.

22f

2011. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg zavaros.De tényleg lehet hogy szeret.Csak valamiért nem tud tovább haladni.Ezért ha téged érdekel akkor te keresd mert őt segítened kell hogy tovább tudjon menni.
2011. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igaza van a srácnak!


Ő elfogadja és megnyugszik h vége, majd eltelik kis idő, és rájön, hogy szeret és kellesz neki! Írogat, keres, találkozgatni akar veled, majd megint szépeket ír , meg mond meg minden.


TE meg b@szol lépni és megmondani h én is!!!! Másképp mire eljutnál oda hogy kimond végre azt b@sszki , hogy nekem is hiányzol és szeretlek addigra MEGUNJA!!!!!


Azért vannak határok és nekem úgy tűnik te játszol a pasival, elvárod tőle , hogy teperjen utánad és küzdjön érted, DE nem lehet a végtelenségig!

2011. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Talán nem értetted amit írtam. Eszem ágában sincs játszani vele.. Amikor felkeres és mondja, hogy még mindig szeret és hiányzom neki ezt én is vissza jelzem neki, hogy ő is hiányzik és én is szeretem őt. Beszélgetünk pár napig és utána megint teljesen megváltozik. Mintha már nem is érdekelné ez az egész. Ezért se lett soha semmi ebből az egészből! Mert így viselkedik.. Egyszer mutat érdeklődést egyszer pedig nem. Majd mikor eljutunk arra a szinte, hogy újra nem beszélünk 1-2 hónap múlva már megint keres és megy minden a legelejétől. Bárcsak megérteném végre, hogy ez mégis mire jó..
2011. ápr. 6. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!