Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az olyan nőkkel, aki nem értik meg, hogy "nem akarlak"?

Figyelt kérdés
Az ilyenek csüngeni szoktak a másikon.Mit lehet ilyenkor tenni?
2011. ápr. 30. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
f mondja n nek hogy nem akarja? akkor ott baj van. kivéve ha az n egy 55 éves zsírdisznó.
2011. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell visszaírni, válaszolni, falnak kell tekinteni.
2011. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elmondanám, hogy én az első válaszoló által zsírdisznónak tekintett 50es nő kategóriába esek. De soha, de soha nem zaklatnék egy férfit sem.


Ez illem kérdése.

ha közölted vele, hogy nem akarsz tőle semmit, akkor még annyit megtehetsz, hogy megkéred, hogy nem szertél vele bunkó lenni, fogadja el a döntésed.

ha ez sem jönne be, akkor valóban levegőnek kell nézned, majd megunja.

2011. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ért a szép szóból, fog a csúnyából. Szóld le a külsejét, a fogait, akármit, ami igazán rosszul eshet neki. Akkor tuti, hogy le fog kopni.
2011. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21:54: Hogy te milyen boldogtalan vagy. Ennyire lennel kepes...szep.
2011. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az, 21:59, te is ebbe a kategóriába tartozol?:D
2011. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
küld el bunkón és szemét módon, másképp sose száll le rólad
2011. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem tartozok abba a kategoriaba. Csak hihetetlen, mennyire bunkon lennel kepes kezelni az ugyet.
2011. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Nem, nem tartozok abba a kategoriaba. Csak hihetetlen, mennyire bunkon lennel kepes kezelni az ugyet."


igen,de az illető nő is bunkó...nőiesen bunkó

2011. ápr. 30. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Értem...:) A csaj tapad, nem tudom levakarni, és én vagyok a bunkó, amiért nem könyörgök neki térden állva, hogy "Kérlek szépen, szállj le rólam!"

Álljon már meg a menet:)

2011. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!