Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Picit félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van 1 srác,akivel rengeteget msneztem,és cam.-on is beszéltünk,meg tök jófej,stb...

na és szeretne velem élőben is talizni...

de igazából félek 1 kicsit...:/

nem tom helmenjek-e vagy sem:/


2010. aug. 29. 16:32
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ha nyilvános helyen találkoztok nem lehte baj figyi döntsd el hogy mit akarsz találkozgatni vele és kitudja majd mi aalkul ki vagy itt lenni és várni a szerencsét hog majd valami lesz??? szerintem az első mert ha nem úgy jön össze is megtudod mondani hogy te figyu én ezt nem aakrom és kész.. vagy a másik variáció hogy ne megy egyedűl és ő is hozzon valakit ennyi:)
2010. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Figyu :)

én ugyanebben a helyzetben vagyok..a korom is megeggyezik a tieddel..

csak az a kül h a pasit 1honapja ismerem neten(de kül 2008ban ismertem meg a neten,csak aztan valahogy elmaradtunk egymastol :( )..most meg minden 2.nap 4-5orakat beszelgetunk,camozunk..telon is dumaltunk 3x-4x..meg mindennap sms-zunk :))

s ö mar a 2.ismeretsegnapkor akart talizni :D


én is felek a talitol..de nagyon odavagyunk egymasert :)


üdv,egy 16éves lány :)

2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Látom sikerült belezúgni:)

Azért próbálj meg objektív lenni, a dumájával levett a lábadról és be vagy zsongva tőle. Hidd el tudom mit beszélek, voltam ebben a helyzetben.

Ne hagyd hogy kihasználja a helyzetet, de ha bejöttök egymásnak, hajrá..

24/L

2010. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!