Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Picit félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van 1 srác,akivel rengeteget msneztem,és cam.-on is beszéltünk,meg tök jófej,stb...

na és szeretne velem élőben is talizni...

de igazából félek 1 kicsit...:/

nem tom helmenjek-e vagy sem:/


2010. aug. 29. 16:32
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

----------:

te most min röhögsz?xD

2010. aug. 29. 16:43
 12/43 A kérdező kommentje:
* fél
2010. aug. 29. 16:44
 13/43 anonim ***** válasza:
Akkor legyél visszafogott találkozz vele ha tényleg tetszik és ha normális és neked bejön akkor kicsit lehetsz lazább persze mértékkel..Lehet hogy majd ujabb talit kér majd .. Sose tudhatod de ha nem probálod ki akkor lehet hogy utánna bánnd hogy egy kedves srácot elszalaztottál .szoval talizz és nyugi legyél visszafogott :)
2010. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

katka127

és ha elpirulok?

még attól is elolvadok,ha azt írja msn-en,h szia,puszi<3

és itt a <3 alényegxD

2010. aug. 29. 16:46
 15/43 anonim ***** válasza:
am élőben mindenki másabb kicsit.. és ezért legyél visszafogotabb aztán ha bejön akk nincs mitől félned add önmagad ne hazudj ne dadogj nézz a szemébe és legyél magabiztos ez nkeem mindig bejön:)
2010. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Én azon röhögötem, h írta a srác, ha "te vagy k betűvel kezdődő keresztnevű csaj vagy...stb."

Nem rajtad röhögök, nyugi.:)

2010. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

ááá...

de félős vagyokxD

ilyenkor örülnék,ha nem ismerném annyiramagamxD

2010. aug. 29. 16:48
 18/43 A kérdező kommentje:

----------:

oksa: )

ajénlom isxD

v harapokxD

2010. aug. 29. 16:49
 19/43 anonim ***** válasza:
egyszer mindent meg kell probálni ha most elszalsztod utánna lehet hogy már nem elsz esélyed rá hogy talál valakit stb. Probálj meg vele találkozni . ha elpirulsz elötte azzal elárulod magad hogy tetszik nekedb és ő lépni fog ha olyan..De nézz mindig rá ne nézd a földet probálj meg viccelödni egy kicsit lazább lenni ha úgyvan meg kell probálnod lebegjen ez elötted erős légy.Menni fog majd ha ot leszel és kicsit oldodik a feszültség majd akkor elhsized hogy nem olyan nehéz:) Remélem sikerül és legközelebb azt olvasom hogy összejötettek :)
2010. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

juuuuj :)


Biztos jó lehet annak a pasinak aki találkozni akar veled.XP:D:D

2010. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!